Тука пов'язав смерть військових з корупцією на Луганщині

Сьогодні, 10 грудня, у Луганській обласній ВЦА пройшла спільна прес-конференція керівника Луганської обласної ВЦА Георгія Туки та начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Юрія Покиньбороди.

Спікери розповіли про боротьбу з корупцією в Луганській області.

 «Я думаю, що смерті наших захисників і корупція абсолютно пов’язані між собою ланцюжки. Один з прикладів. Проводилася таємна спецоперація. Був визначений час, у який на місці мала зібратися група військових, і в той самий час, у це саме місце прилетіло шість «Градів». Це був витік інформації.  Зараз можна казати про те, що інформація була продана, – наголосив Георгій Тука. – У Луганській обласній ВЦА активно працює управління внутрішнього аудиту, здійснюючи ряд перевірок організацій та установ по всій області. На жаль, я мушу констатувати, що не виявлено жодної організації чи установи без порушень. Я маю на увазі саме корупційні діяння. Наразі аудит працює згідно з моїм розпорядженням по районах регіону».

Тука додав, що у нього є великі питання до діяльності або бездіяльності Прокуратури, СБУ в Луганській області.

«Чотири місяці я добивався зміни керівника Луганської міліції і нарешті мені це вдалося. Я зараз відчуваю себе абсолютно комфортно, працюючи з новим очільником поліції», – відзначив керівник Луганської обласної ВЦА.

«Ми активно займаємося чисткою рядів Національної поліції. Буквально учора з моєї ініціативи під час перевірки фінансової діяльності фінвідділу обласного управління поліції була виявлена низка суттєвих недоліків. Зокрема, мені принесли документи згідно з якими було закуплено ноутбуки та принтери. Я сів, відкрив Інтернет. У результаті виявив, що сума перебільшена на 26 тис. грн. Зараз ініціюю розслідування, думаю, виявляться ще випадки розтрат, – повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Луганській області Юрій Покиньборода. – На сьогодні я дав команду провести ревізію усіх кримінальних проваджень, які були припинені по економічному напрямі за останній рік. На цей час таких 298 справ. У мене є інформація, що провадження закривалися за гроші. У нас вже вивчено 137 кримінальних проваджень, з них по 113-ти прийняті обґрунтовані рішення, а 24 ми направили до Прокуратури Луганської області для вирішення питання про відміну рішення із закриття цих проваджень».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые рассказали о тайнах строительства пирамид Древнего Египта

Ученые знают все способы, которые использовали древние египтяне, чтобы перевозить многотонные каменные блоки из Асуана на юге Египта к месту строительства велики....

Це може бути цікавим

​Украинцы вывели за границу $1,5 млн

Об этом заявил замглавы НБУ Олег Чурий на Ukrainian Financial Forum, организованном группой ICU....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Тренер "Динамо" відверто висловився про гру без уболівальників

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич висловився про домашній матч киян проти "Вереса", який пройшов при порожніх трибунах....