Топ-10 українських волонтерів

5 грудня в Україні відзначається День волонтера. Рейтинг найвідоміших українських волонтерів уклав Укринформ.

У список найактивніших волонтерів увійшла Тетяна Ричкова, яка є засновницею Дніпропетровського крила фонду "Крила Фенікса".

Юрій Бірюков, який також відомий як Фенікс, через створену ним групу волонтерів "Крила Фенікса" здійснював забезпечення українських військ у ході війни на сході України.

У рейтинг топ-волонтерів увійшла і Леся Литвинова (Олександра Коваль). Вона допомагає переселенцям з Донбасу та Криму. Її руками в Києві було створено волонтерський центр на вул. Фроловській, куди щодня приходять нужденні.

Ще один бізнесмен Давид Арахамія також відзначений як найефективніший волонтер. У мирному житті він IT-шник з Миколаєва, проте з початку військового конфлікту на Донбасі Арахамія почав волонтерити у сфері забезпечення армії.

Відомий телеведучий Сергій Притула також увійшов в зазначений рейтинг. Приєднався до волонтерства з весни минулого року. Специфікою діяльності Притули є те, що він практично не афішує свою діяльність, крім окремих повідомлень в соцмережах.

Армен Нікогосян. Українському нейрохірургу, волонтеру вірменського походження Армену Нікогосяну (псевдонім "Ангел війни") зараз 49 років. Після довгих років роботи в Сургуті, Тюмені, Салехарді, з початком Майдану приїхав до Києва. Він оперував поранених в ході Революції Гідності.

Маріупольський інженер і фотохудожник Дмитро Чичері піднявся на захист міста, коли воно перебувало під окупацією ДНР. У той час сили АТО знаходилися приблизно в 20 км від Маріуполя.

Одним з найвідоміших волонтерів також є голова Луганської ОДА Георгій Тука. Увійшли в рейтинг також Людмила Савченко та Олена Білозерська. Жительці Дніпропетровської області Людмилі Савченко зараз 85 років. Вона пережила Голодомор, репресії 1937-1938 рр., Другу світову і голод 1947-го.

Що стосується Білозерської, то більше десяти років жінка працювала журналістом. З початку захоплення Донбасу разом з чоловіком поїхала в зону АТО. Зараз жінка є стрільцем.

Читайте також: Порошенко вибачився за заяву про волонтерів

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Польше следует потребовать репараций от России

Интервью с историком Тадеушем Плужаньским....

Це може бути цікавим

Промышленных роботов научили играть на музыкальных инструментах

Новозеландский музыкант Найджел Стэнфорд (Nigel Stanford) научил промышленных роботов играть на бас-гитаре, барабанах и других инструментах....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....