Через Порошенка авторку фотовиставки про АТО не впустили до Будинку офіцерів

Авторку фотовиставки про бійців АТО не впустили до Будинку офіцерів через  

Жінка поділилася враженнями на своїй сторінці у facebook .

"В призначений день і час, я разом із моїм колегою і другом Станіславом, приїхали до Будинку офіцерів. По всій вулиці не можна було паркуватися. Нові модні поліцейські через одного нахабно зганяли нас із займаного місця, деякі дозволяли собі кулаком стукати у вікно і відчиняти двері авто (!), це при тому що жодних правил дорожнього руху ми не порушували, просто їм було "вєлєно нікому нє давать парковатся". Врешті, притулившись десь в дворі, ми побігли до Будинку офіцерів щоб біля входу зустрітись із Оксаною - організатором виставки від Міноборони, і разом зайти. Проте як тільки моя нога ступила на тротуар до мене підбігла упакована по всім правилам охорона і стала вимагати щоб я десь собі відійшла. Інших гостей, що стояли біля входу до Будинку офіцерів, охорона на той момент вже розігнала. Я такого нахабства на свою адресу не сприйняла, і вклавши всю суворість в голос і погляд, поцікавилась чи охоронець при своєму глузді, щоб вимагати від мене десь відійти. "Ну, ладно, стойтє тут" дозволив він. Чіпати руками вочевидь не наважились. Аж раптом до будівлі під'їхав пафосний кортеж з якого виліз Петро Порошенко. Президента привітав Муженка і вони разом зайшли до Будинку офіцерів. Після цього двері зачинились прямо перед носом у нас і всіх інших гостей. Менторським тоном охорона повідомила, що поки президент не пройде до зали, в холл нікого не пустять.

І ми стояли і чекали поки президент Порошенко мимохідь огляне мої фото і зайде до зали виголошувати промову. Стояла і чекала я - автор виставки. Але то ще менше зло. Стояли і чекали кілька молодих військових зі своїми дамамими під руку", - пише жінка.

Вона також додає, що зайшовши в холл Будинку офіцерів, "я думала яке все це дно, але "тут знизу постукали" - не можна було заходити до зали поки президент не закінчить промову. Знову чекали. Під кінець промови дозволили зайти. Постояла і почула від Порошенка, що "ми б справились із без волонтерів". А потім цей автор "режиму тиші" і смертельних котлів став вручати ордени матерям загиблих бійців, яких він сам і вбив своїми рішеннями і військовою політикою. Після цього я розвернулася і пішла геть. Гидко".

Читайте також: Порошенко обіцяє реформувати систему забезпечення військових житлом

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Актера из «Дюнкерка» подозревают в убийстве девушки

Молодой актер Нейтан Элси, засветившийся во второстепенной роли фильма Кристофера Нолана «Дюнкерк», был арестован в Великобритании по подозрению в убийстве девуш....

Це може бути цікавим

Воспитательные шлепки ухудшили поведение детей

Дети, которых физически наказывают за плохое поведение, предрасположены к проблемам с поведением больше, чем их сверстники, к которым применяются менее категоричн....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На выходных троллейбусы №5 и №26 изменят маршрут

18 и 19 ноября с 8:00 до 17:00 будут изменены маршруты троллейбусов №5 и №26....