Збереження посади прем’єром залежить від олігархів, президента та Заходу

Політолог Микола Давидюк розповів про основні події, які чекають на українську політику до кінця 2015 року.

Приїзд в Україну Джо Байдена та можливі кадрові змін в уряді Яценюка на думку експерта стануть найбільш резозансними питаннями.

«Віце- президент США своїм прилітом внесе деяку ясність в українську політику та виголосить думку західних партнерів на ситуацію, яка зараз панує в політиці. Чи призначать нового очільника уряду чи обмежаться ротацією кількох міністерських портфелів? Найбільш вірогідним є другий варіант. Але, тим не менше, точної відповіді на це питання немає. І його вирішення багато в чому залежатиме від позиції кредиторів та західних політиків. Тому і його актуальність буде залишатись

Також слід зазначити, що багато експертів неправильно підходять до аналізу можливо зміни прем’єра, мотивуючи це позицією політичних партій.  Насправді все набагато прагматичніше, реально впливають тільки олігархи, президент та Захід», — пише Давидюк.

Також політолог приділив увагу на планування парламентом бюджету на 2016 рік.

«Країна так і не може вийти із традицій казнокрадства та непрофесійності бюджетування країни. Збирати податки ми навчились на трієчку, але, тим не менше, набагато краще, ніж їх навчились розподіляти.Країна так і не може вийти із традицій казнокрадства та непрофесійності бюджетування країни. Збирати податки ми навчились на трієчку, але, тим не менше, набагато краще, ніж їх навчились розподіляти», вважає експерт.

Між тим М. Давидюк вказав на важливість вирішення проблем  боротьби з корупцією та органів, які повинні за це відповідати.

«До приїзду Байдена призначать Антикорупційного прокурора, запрацює Антикорупційне бюро та всі можливі антикорупційні організації. Але все одно ніхто не сяде.

Хоча процеси йдуть не на жарт. Лещенко проти Яценюка-Мартиненка, Чумак проти «сірого складу БПП», Касько-Шабунін проти «старої прокуратури».  І це – тільки вершини айсбергів», — прогнозує політолог.

Насамкінець експерт поіронізував, згадавши, що ,окрім, питань державних українських політиків хвилює і відпочинок, який був давно запланований.

«Депутати ще з вересня планували свої новорічні свята. Вони не допустять зміщення запланованих дат та додаткових робочих днів. Тому все заплановане встигнуть і гарнесенько полетять на теплі острови ділитись політичними сентиментами та планувати майбутні баталії.

На жаль, останній політичній події приділяється найбільше часу наших керівників та їх персоналу.

Адже відпочинок — це святе, вони покинуть свою улюблену на камерах країну на два тижні, потім прилетять із теплих островів на п’ять робочих днів, візьмуть лижі та полетять на зимові курорти аж до початку лютого. Паралельно проведуть кілька засідань», — завершив Давидюк.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Прямой разговор об Украине как о бренде

Какое место Украина занимает среди почти 200 стран? Что делает ее конкурентоспособной? Каков украинский бренд, и можно ли представить его миру?Официальные лица, бизн....

Це може бути цікавим

Украинцы смогут заказать справку об отсутствии судимости онлайн

Министерство внутренних дел запустило новый онлайн-сервис для получения справки об отсутствии судимости....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стало известно, сколько людей живет в Киеве

По состоянию на 1 августа 2017 года в Киеве официально проживает 2,926 миллиона человек....