У готелі «Либідь» заявляють, що їх намагалися захопити російські рейдери

Орендарі київського готелю Либідь підозрюють, що російські рейдери намагаються захопити орендоване ними приміщення. Наступний візит нових власників в готелі чекають у понеділок вранці, при цьому не виключають спроби силового захоплення сьогодні вночі. Про це повідомив журналістам юрист ТОВ Ост-Вест Тур Роман Ярошенко - компанії, яка забезпечує роботу готелю Либідь, передає ЛІГА.net.

За словами Ярошенка, вперше представники нових власників прийшли в готель у вівторок, 17 листопада, двоє з них представилися співробітниками РВС Банку, четверо не представилися. Вони заявили, що прийшли провести інвентаризацію приміщення.

Ярошенко підкреслив, що, відповідно до договору оренди, який діє і за умови зміни власника, про проведення інвентаризації орендарів повинні попереджати за місяць.

Читайте також: Кремль готував анексію Криму з грудня-2013 — російський журналіст

"Місяць закінчується 17 грудня. Сьогодні вони з'явилися вже у складі 15 осіб. Представилися двоє, які були співробітниками РВС Банку. Решта не представлялися. Серед них були особи, які свого часу захоплювали готель Славутич. Були у складі групи, яка туди заходила силовим шляхом. З чого ми зробили висновок, що разом з представниками банку діяли росіяни, які захоплювали готель Славутич (за даними ЗМІ, йдеться про групу VS Energy російських бізнесменів Євгена Гинера, Олександра Бабакова і Михайла Воєводіна, - ред.). І сьогодні вони намагалися захопити готель Либідь", - сказав він.

Ярошенко також повідомив, що візитери не йшли ні на які компроміси і створили конфліктну ситуацію, в результаті якої готель півдня не працював, а клієнти сиділи у своїх номерах.

"На нашу думку, під виглядом інвентаризації хотіли просто поставити своїх людей на приміщення готелю, щоб заводити сюди своїх орендарів силовим способом, без судових рішень", - зазначив юрист.

Читайте також: Україна не збирається відповідати на російське ембарго

Він також повідомив, що власником готелю було відкрите акціонерне товариство Готельний комплекс Либідь, у вересні 2015 року власником став ПАТ РВС Банк. Ярошенко зазначив, що попередні власники заявляють про незаконність такого переходу.

"ПАТ РВС Банк не мав жодних договірних відносин з готельним комплексом Либідь, і як це сталося - нам незрозуміло. Були судові спори з банком, але це був Омега Банк. Право власності якимось незрозумілим для нас чином перейшло до ПАТ РВС Банк", - сказав він.

Представники Ост-Вест Тур викликали поліцію і написали заяву про перешкоджання у здійсненні господарської діяльності.

Читайте також: Понад 3 тис. киян уже оплатили комуналку в інтернеті

"На даний момент досягнуто компромісу, що представники, уповноважені на проведення інвентаризації, знову прийдуть в понеділок. Ми постараємося це забезпечити", - сказав він.

Ярошенко підкреслив, що, тим не менш, представники Ост-Вест Тур впевнені, що під виглядом інвентаризації намагаються захопити готель. "Оскільки там були не просто юристи і люди, які розбираються в технічних питаннях, а були люди спортивної зовнішності, у тому числі учасники подій в 2011 році з готелем Славутич", - сказав він.

Ярошенко також зазначив, що договір оренди у фірми Ост-Вест Тур укладений до 2017 року. За його словами, компанія має намір звернутися до правоохоронних органів і продовжити переговори з РВС Банком, щоб спробувати врегулювати конфлікт.

Читайте також: ЦВК не сумнівається у перемозі Вілкула в Кривому Розі

"Але по тих подіях, які відбулися сьогодні, я так розумію, що кимось прийнято рішення захопити готель і виселити нас звідси. Основна надія у нас на суди і правоохоронні органи", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чому закриті центральні двері готелю Либідь, Ярошенко сказав: "Центральний вхід закрили, оскільки надходить різна інформація про те, що можливий силовий захват вночі".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

Це може бути цікавим

В России уже называют аннексированный Крым "крупнейшим должником"

Согласно статистическим данным, на сегодня оккупированный полуостров является лидером в Южном федеральном округе России по сумме долгов по заработной плате....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Києві пропонують зробити платним в'їзд до міста для всіх машин

На сайті Київради зареєстрована петиція, в якій кияни просять ввести плату за в'їзд до міста для автомобілістів з 7-ої до 10-ої ранку....