Гурт "Серебряная Свадьба" презентували новий кліп в Україні

Білоруський гурт «Серебряная Свадьба» випустив новий кліп на пісню Ag. Українська прем'єра кліпу відбулась на cultprostir.ua.

Назвe пісні Ag самі музиканти розшифровують іноді як «Ангел», а іноді як Argentum, що означає срібло. Вона увійшла до однойменного максі-синглу «Серебряной Свадьбы», який був випущений рік тому і ознаменував різкий поворот у творчості музикантів.

Режисер кліпу Світлана Козловська розповіла в коментарі Cultprostir: «Пісня Ag вимагає душевних зусиль для сприйняття. Вона важка і не світла. І думаю, сприймається не всіма, бо гіркі ліки потрібні рідко. У мене не було ніякої первинної ідеї для цього кліпу. Ось як виглядала сценарна заявка, наприклад: «Пісня прощання і відпущення. Елегія. Звернення до того кращого, чим ми перестали бути. Ніхто не пам'ятає, де відбулася підміна. Ми кличемо посидіти з нами поруч, посумувати. Скоро продовжимо шлях».

Колективу «Серебряная Свадьба» цієї осені виповнилося 10 років. З цього приводу гурт дасть серію ювілейних концертів. Бєнька, вокалістка і автор пісень колективу розповіла: «Ми готуємо величезну, я б навіть сказала – безрозмірну, програму, в якій хочемо об'єднати все найкраще, що у нас народилося за 10 років. Піднімемо ранні пісні і дамо їм нове життя. Обов'язково підготуємо кілька прем'єр – заспіваємо зовсім нові пісні, які ще навіть не записані. Це будуть концерти з трьох, чотирьох частин – де ми постараємося показати все, чим жили впродовж цього прекрасного десятиліття. Взагалі, після цього ювілейного міні-туру ми плануємо піти у певне творче підпілля, аби накопичити побільше нового матеріалу. І тому виступати будемо не так часто, як раніше».

Найближчі концерти: 18 грудня - Харків, 19 грудня - Київ

Київ
Sentrum
Шота Руставелі, 11

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Российский "Сбербанк" закроет свои отделения в Европе из-за санкций

"Сбербанк России" не выдержав контроля со стороны Европейского центрального банка и работу под санкциями, решил уйти из некоторых европейских стран....

Це може бути цікавим

У київському лісі знайшли кладовище електролічильників

Кияни виявили в лісі в районі станції метро "Червоний хутір" кладовище електролічильників....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....