В СБУ розповіли, що знайшли у Корбана 1,5 млн. дол. і зброю

Під час спільної операції Служби безпеки та ГПУ у Дніпропетровську в офісах партії "УКРОП" було вилучено майже $ 1,5 млн. дол., багато зброї, печаток різних організацій, зокрема печатку облдержадміністрації. Про це заявила речник СБУ Олена Гітлянська на спільному брифінгу з Генпрокуратурою, повідомляє Укрінформ.

"Незважаючи на те, що, як тільки Служба безпеки спільно з Генеральної прокуратури почали обшуки, почали надходити докази - вони (докази - ред.) почали відразу знищуватися, але, тим не менш, ми встигли вилучити більше $ 1,3 млн. дол. в офісах і приватних оселях, де проводилися обшуки, ми вилучили більше 40 млн гривень, які формально повинні були бути у благодійному фонді, який фінансувався АТО", - сказала вона.

"Також в офісах благодійних фондів, партій було вилучено багато зброї", - зазначила вона.

Крім того, Гітлянська розповіла, що під час обшуків вдалося знайти більше 210 печаток різних підприємств, зокрема і печатку Дніпропетровської ОДА, а також технічні засоби спостереження, прослуховування тощо.

У той же час вона підкреслила, що в ході операції виявлено валютна виручка, не повернена до державного бюджету підприємствами, які обслуговували цю ОЗГ.

"І це тільки перші результати нашої операції", - додала речник СБУ.

За словами Гітлянської, за рахунок коштів з фонду допомоги АТО фінансувалася так звана "приватна армія", яка офіційно називалася особистою охороною, але незаконно володіла зброєю.

Так, речник СБУ зазначила, що мова йде саме про приватну армію, а не про добровольчі батальйони.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Тревожный подъем "православных талибов" в России

"Александр Калинин, с длинной каштановой бородой и в цветастой футболке, представляется как миссионер, несущий слово Христа в монастыри и церкви Липецка", - пишет Пь....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

НАБУ открыло дело против Левочкина

Национальное антикоррупционное бюро Украины начало уголовное производство по расследованию возможной коррупции в действиях бывшего главы администрации президе....