Новина дня: Стрєлков засновує партію "проти Путіна"

Лідер руху «Новоросія» Ігор Стрєлков не виключає створення нової партії, яка буде опозиційно налаштована до президента Володимира Путіна, повідомляє Комерсант.

Про це екс-міністр оборони самопроголошеної "Донецької народної республіки" заявив на конференції центру Степана Сулакшина, присвяченій «партіям нового типу». Експерт вважає, що попит на структуру на чолі з Ігорем Стрєлковим є, а сам бойовик  "ДНР" - фігура розкручена, однак навряд чи така партія буде зареєстрована.

У Росії може бути створена нова партія, серед керівників якої буде лідер руху «Новоросія» "колишній міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков. Про це сьогодні на круглому столі заявили сам бойовик Стрєлков і глава Центру наукової та політичної думки та ідеології Степан Сулакшин. При цьому нова структура буде опозиційно налаштована до президента Росії Володимира Путіна. Передбачається, що вона повинна відповісти на такі різноспрямовані «виклики», як «приплив мігрантів» і пов'язаної з ним «загрози нової фашизації», так як на хвилі боротьби з незаконною міграцією на перший план можуть вийти націоналістичні партії. Представниця Ігоря Стрєлкова Мирослава Сергєєва заявила "Комерсанту", що він не буде більш докладно коментувати свої заяви про партію по телефону.

Нагадаємо, що раніше Ігор Стрєлков виступав на підтримку президента Росії, стверджуючи при цьому, що в його «оточення проникла п'ята колона». Згідно з опитуванням «Левада-центру», який пройшов в травні, пан Стрєлков відомий 27% росіян, при цьому третина людей, які знають його, відносяться до "екс-міністра оборони "ДНР" позитивно. Представників "самопроголошених республік" хотіли б бачити в Держдумі 29% росіян. Степан Сулакшин до 2013 року був гендиректором Центру проблемного аналізу та державно-управлінського проектування і радником тоді ще президента РЖД Володимира Якуніна. Проте пан Сулакшин був відправлений у відставку після публікації доповіді, з якої випливало, що на думських виборах 2011 року перемогла КПРФ. Сам Степан Сулакшин тоді підтвердив, що його відхід пов'язаний з оприлюдненням цього документа.

На думку політолога Олексія Макаркіна, попит на партію на чолі з Ігорем Стрєлковим є: про нього багато говорили, він розкручена фігура - в книгарнях на видному місці лежать книги з його портретами, значить, потреба в ньому є. Він зазначив, що пан Стрєлков - «типаж білогвардійського офіцера» - зміг успішно керувати людьми з лівими поглядами в Слов'янську. «Там люди виступали за збереження пам'ятників Леніну. У такому середовищі грань між лівими і правими поглядами дуже тонка - головне зараз відновити велику державу, а потім вирішувати - СРСР або Російську імперію», - міркує пан Макаркін. Однак політолог упевнений, що партія, опозиційна президенту, зареєстрована не буде.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина вернулась

В первые, спустя пять лет, Украина разместила свои облигации на международном рынке....

Це може бути цікавим

​За липень населення України скоротилося на 11 тисяч

На 1 серпня цього року чисельність населення України складала 42 млн 456 тис осіб, повідомили у Держстаті....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Японцы отказываются от централизованных энергосетей

Для городов Японии цунами с землетрясениями не редкость....