У ЗСУ завершилася демобілізація військових третьої черги

Демобілізовані військовослужбовці отримують виплату у розмірі 4 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний місяць служби.

У Збройних силах України завершилася демобілізація військовослужбовців, призваних у третю чергу часткової мобілізації. Про це у вівторок, 13 жовтня, на брифінгу повідомила начальник Управління комунікацій та друку Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк, пише УНІАН.

«Зараз на військовій службі залишаються тільки військовослужбовці, які перебувають на лікуванні та реабілітації в медичних установах, а також з інших поважних причин», - зазначила вона.

За словами Гаврилюк, при звільненні демобілізовані військовослужбовці отримують виплату одноразової допомоги в порядку, затвердженому постановою Кабміну. Їм виплачується допомога у розмірі 4 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний місяць служби, але не менше 25 відсотків місячного грошового забезпечення, сказала вона.

Виплата допомоги здійснюється за період служби за призовом у зв'язку з мобілізацією з дня призову військовослужбовців - без урахування періоду попередньої військової служби, на якій вони знаходилися в мирний час, за винятком осіб, які після звільнення з військової служби в мирний час не набули права на отримання належної грошової допомоги.

При розрахунку допомоги беруться цілі місяці служби за призовом з мобілізації та повні місяці попередніх періодів служби, після закінчення яких допомога не виплачувалася.

У разі звільнення військовослужбовців з військової служби за службовою невідповідністю, у зв'язку з позбавленням військового звання чи обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, одноразова допомога не виплачується.

Виплата допомоги здійснюється на основі наказу командира частини про виключення військовослужбовця зі списків особового складу, в якому вказується вислуга років, на підставі якої і виплачується допомога.

Допомога нараховується без урахування винагород з розрахунку місячного грошового забезпечення, на яке має право військовослужбовець на день виключення зі списків військової частини.

У той же час усі військовослужбовці, призвані у зв'язку з частковою мобілізацією, запрошуються укласти контракт для подальшого проходження військової служби у ЗСУ, зазначила Гаврилюк.

За її словами, при укладенні контракту, починаючи з 24 червня цього року, військовослужбовці отримують одноразову грошову винагороду в наступних розмірах: особам рядового складу - 8 мінімальних заробітних плат; особам сержантського і старшинського складу - 9 мінімальних заробітних плат; особам офіцерського складу - 10 мінімальних зарплат (УНІАН: в Україні з 1 вересня мінімальна зарплата становить 1 тис. 378 грн).

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самолет с самым длинным в мире крылом впервые запустил двигатели

Перспективный самолет Stratolaunch с самым большим в мире размахом крыла впервые запустил все свои шесть турбовентиляторных реактивных двигателей....

Це може бути цікавим

Украинская группа заняла третье место на конкурсе талантов в США

Коллектив Light Balance из Украины с потрясающим шоу стал финалистом конкурса America's Got Talent....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В центре Одессы заметили огромного слона

В четверг, 21 сентября, в центре Одессы на Садовой улице прямо по проезжей части разгуливал большой слон....