Чи готова Україна до опалювального сезону?

Показники підготовки ЖКГ до опалювального сезону свідчать про технічну готовність.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк 8 жовтня під час селекторної наради за участю центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Едуард Кругляк повідомив, що на сьогодні для своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону Урядом прийнято розпорядження «Деякі питання опалювального сезону 2015/16 року».

Крім того, заступник Міністра зазначив, що з метою ознайомлення зі станом підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років фахівцями Мінрегіону починаючи з 16 вересня було здійснено виїзди в міста і райони відповідних областей.

«Станом на 1 жовтня, за результатами цих перевірок та звітів від обласних та Київської міської державних адміністрацій, маємо такі цифри: із запланованих 160,471 тисяч будинків, підготовлено до зими 160,168 тисяч або 99,81% від плану. Щодо підготовки до опалювального сезону об’єктів соціальної сфери, то із 37,976 тисяч шкіл, дитячих садків та закладів охорони здоров’я готові 37,959 тисяч об’єктів», - сказав Едуард Кругляк.

Готове до осінньо-зимового періоду теплове та водопровідно-каналізаційне господарство України.

В областях капітально відремонтовано 3,871 млн кв. м дорожнього покриття вулиць та доріг, а це понад 90 відсотків із запланованого обсягу. Готові для роботи взимку 5,786 тисяч спецтехніки та додатково залучено ще 3,844 тисяч одиниць. Також підготовлено 157,35 тисяч шанцевих інструментів і завезено 839,29 тисяч тонн посипкового матеріалу та реагентів.

Едуард Кругляк зазначив, що усі показники свідчать про технічну готовність житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

«Прошу взяти до уваги те, що зараз в країні спостерігається різке зниження середньодобової температури повітря і відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, рішення про початок опалювального сезону лежить на органах місцевої виконавчої влади. Станом на 8 жовтня відповідні рішення прийняті в 13 областях України», - зазначив Едуард Кругляк.

«За підсумками проведеної селекторної наради обласним та Київській міській державним адміністраціям прошу забезпечити координацію заходів щодо стовідсоткової готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, своєчасного початку та сталого проходження оплалювального сезону, а також цілодобову роботу аварійно-диспетчерських служб та їх оперативне реагування на аварійні ситуації», – сказав Едуард Кругляк.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Хулиганы разбили окно в маршрутке на Лесном массиве

В Киеве неизвестные разбили окно в маршрутном автобусе....

Це може бути цікавим

Грибами і сміттям розжилися кияни на вихідних

Столична "Батьківщина" спільно з "Батьківщиною Молодою" провела акцію "Чиста країна - моя Батьківщина" у лісопарку "Виноградар"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В США собрали прототип сверхзвукового пассажирского самолета

Американская компания Spike Aerospace завершила сборку уменьшенного демонстратора технологий перспективного пассажирского сверхзвукового самолета S-512....