У Маріуполі четверо терористів «ДНР» здалися правоохоронцям

Четверо бойовиків терористичної «ДНР» здалися правоохоронним структурам в Маріуполі.

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України.

«До Маріуполя повернулися 4 учасники незаконних збройних формувань, які пошкодували, що перейшли на бік бойовиків, і повністю каються. Вони допомагають правоохоронним органам у затриманні своїх ще воюючих спільників, сподіваючись уникнути в'язниці», - сказано в повідомленні.

Відзначається, що нещодавно суд виправдав 39-річного місцевого жителя, який кілька місяців провів у рядах терористів. Зараз чоловік визнав помилковість своїх рішень, розкаявся і намагається налагодити нове, мирне життя.

«Під час досудового розслідування маріупольськими оперативниками було встановлено, що після торішніх кривавих травневих подій місцевий житель вирішив допомогти протестуючим знайти зброю і таким чином добитися свого. За озброєнням він поїхав до Донецька, в будівлю Донецької обласної адміністрації. Виконавши завдання і зібравши необхідну кількість зброї, фігурант не зміг перетнути з арсеналом блокпости і залишився в окупованому місті. Кілька місяців чоловік перебував у рядах терористів і ніс службу на блокпосту біля Путилівського мосту. Коли Донецький аеропорт почали обстрілювати, фігурант злякався за своє життя і попросився у відпустку. Після чоловік зізнався, що за мізерні гроші і величезний ризик для життя повинен був виконувати накази командирів ДНР. Це і підштовхнуло маріупольця покинути так звану «народну республіку». У відпустку він приїхав в рідне місто, де і був затриманий співробітниками міліції», - повідомили в МВС.

«Враховуючи співпрацю з правоохоронцями та надання цінної інформації про інших терористів, а також беручи до уваги той факт, що вже більше року учасник незаконного збройного формування веде мирне життя, суд постановив звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності», - сказано в повідомленні.

Сергій Матвейчук, начальник Маріупольського МУ зазначив, що міліція Маріуполя веде активну боротьбу з особами, які воюють проти українського народу: «Безцінним джерелом корисної інформації в цьому плані є затримані члени незаконних збройних формувань. Грамотна оперативна робота дає можливість отримати відомості, які допомагають запобігати терактам і затримувати бойовиків. Однак, важливо зазначити, що чинним законодавством передбачено помилування тих, хто оступився, але визнав свою провину і зараз активно сприяє боротьбі з тероризмом. Це вже не перший факт звільнення від покарання колишніх посібників так званої «ДНР».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украинские пограничные собаки напали на наблюдателей ОБСЕ

В Херсонской области, возле пограничного пункта, на наблюдателей Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ напали служебные собаки....

Це може бути цікавим

Польше следует потребовать репараций от России

Интервью с историком Тадеушем Плужаньским....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Лукашенко заявил о военной помощи от России

Президент Беларуси Александр Лукашенко рассказал о военной помощи, которую Беларусь ждет от России....