ЗМІ розповіли, як Тимошенко заробляє сотні мільйонів

Журналісти розповіли, як Юлія Тимошенко заробляє сотні мільйонів на комбінатах, "віджатих" у Фірташа.  Про це з посиланням на повідомлення нардепа від БПП Сергія Лещенка у Facebook пишуть "Наші гроші". 

Встановлено, що лобісти Юлії Тимошенко оплачувались з рахунків компанії "Wargrave Trading LLP", яка є однією з ланок у ланцюжку засновників ТОВ "Юнітранс Оператор", що цьогоріч отримало підряди на перевезення вантажів державного підприємства "Об’єднана гірничо-хімічна компанія".

Лещенко оприлюднив перелік з шести компаній, з рахунків яких оплачувалися лобісти Тимошенко протягом чотирьох останніх років: Trident Foundation, Britico Product S.R.O., Shelderton Investment, Interamex, Restort Group Ltd, Alpha Tech Inc., Wargrave Trading LLP.

"Деякі з них вже фігурували у повідомленнях про їх причетність до фінансування діяльності Юлії Тимошенко. Загалом, починаючи з 2012 року, за лобізм інтересів Юлії Тимошенко на адресу американської лобістської компанії "Wiley Rein LLP" від різноманітних осіб та фірм, в тому числі офшорних, було переказано 1,15 мільйони доларів. "Wargrave Trading LLP" фігурує як фірма, що двічі здійснювала перекази в інтересах Тимошенко під час Майдану. У листопаді 2013 року компанія перерахувала $35 тис, у грудні того ж року ще $20 тис.", - зазначено у повідомленні.

При цьому "Wargrave Trading LLP" є елементом схеми заснування ТОВ "Юнітранс Оператор".

"Ця  компанія у 2015 році виграла тендери на 342,55 млн грн. "Об’єднаної гірничо-хімічної компанії" на перевезення залізницею вантажів "Іршанського гірничо-збагачувального комбінату" та "Вільногірського гірничо-металургійного комбінату".  У держреєстрі вказані засновник "Юнітранс Оператору" – латвійські компанії "Куміліте Інтернаціонал Шпедіціон" і "РВ Транс", а також "Стіл Продактс Лімітед" (Сполучене королівство)", - зазначає ЗМІ.

"Пов’язана з Тимошенко фірма "Wargrave Trading LLP" (Cполучене королівство) є співзасновником "РВ трансу". Номінальними власниками тимошенківської компанії є офшори "Krontex Services Ltd" (Беліз) і "Nostrex Services Ltd" (Домініканська республіка). У держреєстрі юросіб бенефіціари цих фірм не розкриті", - йдеться у повідомленні.

bc21de9-ng

Як відомо, у 2014 році держава за допомогою групи Ігоря Коломойського повернула Іршанський та Вільногірський комбінати з оренди групою Дмитра Фірташа.

Комбінати були передані держпідприємству "Об’єднана гірничо-хімічна компанія". Його очолив Руслан Журило, який раніше працював на державному "СхідГЗК", а також співпрацював з "Приватом" та структурами Давида Жванії і Миколи Мартиненка.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Tesla запатентует машину для замены аккумуляторов

Компания Tesla подала заявку на получения патента на изобретение машины, позволяющей автоматизировать процесс замены аккумуляторов электромобилей....

Це може бути цікавим

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....