Відомі перші конкурсанти короткометражного та студентського конкурсів 45-ї «Молодості»

У короткометражний конкурс 45-ї «Молодості» відібрано 17 фільмів. А у студентському конкурсі змагатиметься 22 стрічки.

Представляємо перші відібрані стрічки у конкурсній програмі.

 «Зроблено у Білорусі» (Made in BY) 

Документальна стрічка італійського режисера Луїджі Міларді - це погляд зсередини на білоруський режим очима творчих громадян Білорусі. На офіційному сайті проекту країну називають «Північною Кореєю Європи» та «останньою диктатурою Європи». Щоб відчути, чим живе Білорусь зсередини, знімальна група провела там два місяці.

«Серця, що б’ються» (Beating Hearts)

Ще один учасник конкурсної програми - короткометражний документальний фільм французьких режисерів антуана Шоданя та Сільвена Верде про побут та мрії українських шахтарів. У Східній Україні група шахтарів за чаркою згадує про смерть свого товариша, яка сталась унаслідок нещасного випадку. Один з гірників - 30-річний Славко. Він мріє втекти і почати нове життя з молодою жінкою, з якою щойно познайомився в Інтернеті. Фільм став призером кількох європейських фестивалів у Франції та Португалії.

«Танцюю я не дуже» (Bad at Dancing)

Позмагається за першість у короткометражному конкурі стрічка американської режисерки Джоенни Арноу, яка завоювала Срібного ведмедя на цьогорічному Берлінале. Це історія дівчини, яка звикла бути на задвірках життя. Джоанна постійно відчуває себе відкинутою суспільством. У її чарівної і розкутої подруги Ізабель з'являються нові відносини, а неприваблива героїня серед них кожного разу стає «третьою зайвою».

«Хованки» (Hide & Seek) До уваги журі студентського конкурсу нову стрічку представила японка Кіміе Танака (Kimie Tanaka) – учасниця 44-ї «Молодості» з фільмом «До нас». Шоічі повертається додому в сільську місцевість після раптової смерті матері. На його плечі лягла турбота про молодшого брата Котаро, який не виходив зі своєї кімнати протягом десяти років. Шоічі сподівається на допомогу від соціальної служби, проте стикається із тиском бюрократії. Вкрай розчарувавшись, хлопець приймає радикальне рішення.

«Знову ніч» (Against Night) Ще один конкурсант студентської програми - короткометражка американського режисера Стефана Кубіцкі (Stefan Kubicki) – восьмиразовий переможець американських фестивалів, а також номінант на Студентський Оскар (Student Academy Awards). Кінець 1960-х років, розквіт радянської космічної програми. Капсула Союз з двома космонавтами шалено влітає в атмосферу. Обидва чоловіки дивом виживають, приземлившись у віддалених заморожених степах Монголії. Один з чоловіків висаджується в розпал жорстокої хуртовини. На межі замерзання до смерті, він знаходить юрту і прагне прихистку всередині. Але це не звичайне місце і не звичайна ніч, і до світанку - ще дуже далеко.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дэвид Линч приедет в Киев, чтобы открыть свой фонд

Напомним, что впервые Линч приезжал в Украину еще в 2009 году....

Це може бути цікавим

Астрономы объяснили загадочные вспышки на Луне

"У нашего телескопа есть два "глаза"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

НАБУ: Розенблат собирался вывезти материалы по "янтарному делу"

Во время задержания в аэропорту в Киеве у депутата Борислава Розенблата нашли материалы по так называемом "янтарному делу"....