У Донецьку вийшла перша підпільна патріотична газета

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Українські патріоти в Донецьку випустили газету, в якій розповідають про те, що насправді відбувається на окупованих територіях.

\r\n

\r\nПершим фото газети, які донеччани виявили у своїх поштових скриньках, опублікувало видання 62.ua.

\r\n

Тут же в соцмережах послідували гнівні пости зі спростуваннями - фото були занадто дрібними, прочитати текст було неможливо, а назва, дизайн і верстка газети в публікації цілком відповідали сепаратистському виданню «Народної ради ДНР» «Мирний Донбас».

\r\n

\r\nТим часом, мімікрія під окупаційне ЗМІ виявилася маркетинговим ходом - люди, звиклі до одного змісту («русский мир-і-всі-всі-всі»), отримували протверезний душ у вигляді абсолютно проукраїнського контенту. До редакції «Свободного Донбасса» надійшли файли газети, де прочитати матеріали не складе труднощів.

\r\n

\r\nНа порядку денному - розслідування обстрілів Горлівки (так, «свої по своїх»), звернення губернатора Донецької області Павла Жебрівського, заклик до бойовиків здатися з поясненням умов амністії, лист російського військового про те, що РФ своїх таки кидає і т.д.

\r\n

\r\nЗалишається тільки уявити, наскільки ризикованим заходом стало для донеччан-підпільників цей захід - зверстати і надрукувати газету в друкарні (заявлений тираж - 100 000), а потім організувати її доставку по поштових скриньках.

\r\n

\r\nПрохання звернути увагу на вихідні дані:\r\nОфіційне видання Руху активного опору\r\nЗасновник газети: Фронт визволення Донбасу\r\nЕлектронна пошта: turvanya@i.ua\r\nВіддруковано в Центральній друкарні м. Донецька\r\nТираж 100 000.\r\nПередрук і розповсюдження вітається\r\nБажаючі надати матеріальну допомогу виданню\r\nможуть перерахувати гроші на WebMoney U234060412267

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У російському океанаріумі загинула білуха

У російському місті Владивосток в Приморському океанаріумі загинула білуха....

Це може бути цікавим

Китай принял жесткие меры по торговле с КНДР

Китай полностью запрещает поставки текстиля из КНДР, а также ограничивает продажу энергоносителей этому государству в ответ на ядерные испытания Пхеньяна, провед....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Як уникнути нових конфліктів в Україні після реінтеграції окупованих територій

Зірка світової дипломатії і екс-держсекретар США Кондоліза Райс в інтерв'ю НВ розповіла, що потрібно зробити, щоб Україна змогла уникнути нових гострих конфліктів ....