Україна зайняла найвищу позицію в Європі в рейтингу ймовірності масових злочинів щодо населення

\'\'\'\'
\r\n

Україна піднялася з 91-го місця в 2014 році до 20-го місця в 2015 році рейтингу країн, влада яких може здійснити масові вбивства серед мирного населення. Про це свідчать результати дослідження \"Проекту раннього попередження\" відповідних злочинів, передає Дзеркало тижня.

\r\n

Дана ініціатива запущена американським Меморіальним музеєм голокосту, розташованим у Вашингтоні. Серед європейських держав Україна зайняла найвищий рейтинг за шкалою ймовірності масових злочинів над мирним населенням. На думку аналітиків проекту, статистичний ризик того, що влада країни проведуть масові вбивства серед мирних українців, становить 1,7 відсотків. Для порівняння: торік цей показник становив 0,3 відсотків. Early Warning Project Його укладачі с поясненні до рейтингу вказують однією з ключових причин, що вплинули на такий стрибок України в списку, конфлікт в Донбасі.

\r\n

\"У 2014 році Україна фігурувала серед безлічі країн світу з незначним ризиком (масових вбивств, - ред.), однак різке відсторонення від влади президента в лютому, а в кінцевому рахунку виникнення і ескалація війни на Сході підштовхнули країну до 20-го місця в рейтингу за цей рік\", - йдеться в доповіді.

\r\n

Двадцятка країн з найбільшим показником зростання Крім того, Україна показала найбільший ріст серед потенційно проблемних країн у даному контексті, обігнавши в рейтингу, наприклад, Північну Корею (51 місце), Лівію (24 місце) і Анголу (30 місце). Найближчими сусідами України по рейтингу виявилися Індія (19 місце) і Руанда (21 місце). Росія також помітно зросла в рейтингу, піднявшись на 29 позицій і зайняла 44 місце (статистичний ризик зріс за рік з 0,4% до 0,9%).

\r\n

Також продемонструвала зростання і Білорусь – вона виросла в рейтингу на 13 позицій, розташувавшись на 138 місці. Очолюють трійку лідерів М\'янма, Нігерія і Судан.

\r\n

Всього у рейтинг увійшли 162 країн світу. Метою Проекту \"раннього попередження\" є \"надання допомоги щодо запобігання масових злочинів проти мирних громадян, а також попередження урядів, правозахисних груп і товариств з групи ризику шляхом подачі завчасних і точних сигналів\", йдеться на сайті ініціативи.

\r\n

Читайте також: За злочини проти Майдану покарали більше 120 осіб — Аваков

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві зафіксували новий температурний рекорд вересня

Центральна геофізична лабораторія імені Бориса Срезневського зафіксувала ще один температурний рекорд в Києві....

Це може бути цікавим

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стала известная причина отравления детей киевской гимназии

Медики назвали причину отравления школьников в гимназии №59....