Московське видавництво хоче опублікувати книгу Сергія Лойко “Аеропорт” у Росії

Головний редактор видавництва Corpus Варвара Горностаєва повідомила, що має намір видати книгу журналіста американського видання Los Angeles Times Сергія Лойко “Аеропорт”, в якій по хвилинах описані події останніх п’яти днів більш ніж 240-денної облоги Донецького аеропорту.

При цьому видавець відзначила, що розуміє всі ризики, пов’язані з виходом у Росії роману про російсько-українську війну.

“Я б хотіла видати книгу Сергія Лойко “Аеропорт”. Зараз веду перемовини з автором, агентом на цю тему. І в голові вже уявляю, на якому етапі все почнеться: до типографії, після типографії, магазини не візьмуть…”, - говорить Горностаєва.

У планах видавництва також випуск книги про історію України авторства гарвардського професора-історика Сергія Плохія.

“В нас море книг антиукраїнської спрямованості. Магазини таку літературу прекрасно виставляють на свої полиці. Проте я не пригадую ситуації, коли видавець випустив би книгу документальну або художню, не те щоб проукраїнську, а просто достовірну… Я зараз збираюся видати книгу не про поточні події, а про історію України, написану гарвардським професором-істориком Сергієм Плохієм, і з нетерпінням чекаю, що буде. Оскільки сам факт, що видавництво випускає книгу на українську тематику спокійну, історичну, вивірену, я точно знаю, що щось буде не так”, - охарактеризувала поточну ситуацію на російському ринку Варвара Горностаєва.

Нагадаємо, 11 вересня 2015 року в межах XXII Форуму видавців відбувся круглий стіл на тему: “Цензура та пропаганда у часи політичних потрясінь”. Участь в обговоренні взяли головний редактор московського видавництва Corpus Варвара Горностаєва, директор видавництва “Фоліо” Олександр Красовицький, головний редактор видавництва “Клуб сімейного дозвілля” Світлана Скляр та керівник книжкового напрямку Yakaboo.ua Артем Літвінець. Модерував зустріч відомий літературний критик Юрій Володарський.

Видавництво Corpus (Росія) було засновано 2008 року і входить до складу групи АСТ. Спеціалізується на випуску інтелектуальної перекладної художньої літератури та відоме високою якістю та рівнем дизайну видань. Головний редактор Варвара Горностаєва раніше працювала у видавництвах “Иностранка” та “Колибри”. Окрім професійної діяльності, бере участь в акціях російської опозиції, висловлюючи незгоду з обраним сьогоднішньою Росією напрямком. Підтримувала засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Як Росія окупувала Білорусь

Блогер і військовий експерт Олексій Арестович вважає, що Росія, залишивши війська в Білорусі після навчань "Захід-2017", окупувала країну....

Це може бути цікавим

В сети появились фото беременной девушки, убитой российским офицером на Донбассе

В сети появились фото Анастасии Ткачевой замкомвзвода медзвода батальона боевиков«ДНР», которая была убита комбатом террористов ОРДЛО Юрием Свиридовым (Мачете)....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве нашли труп мужчины

В Соломенском районе Киева в ночь на пятницу, 20 октября, нашли тело мужчины без признаков жизни....