Профспілки "ЛНР" поїхали підтримати своїх бойовиків в Сирії

Делегація Федерації профспілок «ЛНР» засвітилася у Сирії.

Про це пише керівник ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов.

За його інформацією, в столиці Сирії Дамаску розпочала роботу т.зв. міжнародна конференція солідарності з сирійським народом, в роботі якої бере участь делегація «Федерації профспілок» «ЛНР.

Як повідомив представник делегації профспілок «ЛНР» Андрій Кочетов, у роботі конференції беруть участь делегації Сирії, Кіпру, Туреччини, Греції, Ірану, Іраку, Франції, Пакистану, Палестини, «ЛНР», Бразилії, Тунісу, Лівії, Португалії, Лівану, Індії , Італії, Єгипту, Північної Кореї.

 - Ми нікому не нав'язуємо своїх поглядів. Але ми і не дозволимо США огортати нашу країну завісою брехні. І ми дуже раді, що нас підтримує Всесвітня федерація профспілок, - зазначив у вітальному слові президент Генеральної федерації профспілок Сирійської Арабської Республіки Джамаль Кадрі.

Раніше представники «ЛНР» брали участь у XII Всесвітньому конгресі профспілок держслужбовців і працівників суміжних галузей, який проходив 13-14 лютого цього року в столиці Непалу Катманду, а 1-2 червня взяли участь у роботі міжнародної конференції профспілок в Брюсселі (Бельгія).

У червні 2015 року голова «федерації профспілок ЛНР» колишній регіонал Олег Акимов заявив, що «ФП «ЛНР»» стала повноправним членом Всесвітньої федерації профспілок.

 - Цей етап, я переконаний, для нас буде новим поштовхом, новим імпульсом. Все-таки після Всесвітньої федерації профспілок, думаю, Луганську народну республіку повинні почати визнавати і інші країни, - сказав він.

Місце проведення цієї конференції обране не випадково. Президент Сирії Башар аль-Асад вже кілька років веде у своїй власній країні громадянську війну проти різноманітних повстанців невдоволених його авторитаризмом. Єдиними союзниками його режиму є Росія та Іран; в той час,як більшість країн світу вважає, що президент Сирії втратив легітимність.

Наразі Росія нарощує свою військову присутність в Сирії, намагаючись втримати при владі режим президента Асада. За інсайдерською інформацією , в Сирію перекинута частина т.зв.«ополчення», яке брало участь у збройному конфлікті на Сході України.

Довідка

ВФП – це міжнародне об'єднання профспілок, від якого свого часу відкололися Британський конгрес тред-юніонів, Конгрес виробничих профспілок США та інші профцентри, які створили Міжнародну конфедерацію вільних профспілок. ВФП була створена на 1-й установчій конференції в Парижі 3 жовтня 1945 року. Перебувала під впливом Радянського Союзу, і зараз до неї входять профспілки майже всіх країн колишнього соцтабору та країн пост-СРСР. Орієнтована ВФП на комуністичну ідеологію. Нинішнє керівництво ВФП очолює Георгіс Маврікос з грецького профоб'єднання ПАМЕ і Компартії Греції; в 2006 році штаб-квартира організації була перенесена з Праги до Афін.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На вулиці Теліги перекинулося авто, двоє постраждалих

По вул. Олени Теліги в Києві сталася ДТП, в якій постраждали водій та пасажир....

Це може бути цікавим

Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу

Чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців стала збірна України....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Экс-госсекретарь США рассказала, как и почему Путин превратился в авторитарного лидера

Если в начале своей политической карьеры Путин был лидером, что подавал демократические надежды, то последние годы окончательно утвердили его как жесткого автокр....