Конференція гомеопатів закінчилась масовим передозуванням ЛСД

Конференція з гомеопатії, яка пройшла 4 вересня в німецькому місті Хадело, розташованому недалеко від Гамбурга, закінчилося масовою передозуванням забороненим в Німеччині препаратом 2C-E, близьким за своїми властивостями до ЛСД. Про це повідомляє The Independent.

На заході з альтернативної медицини, який проходив в одному з готелів міста, хтось з делегатів пригостив усіх присутніх наркотиками. Відзначається, що після цього люди стали поводитися дивно, а саме хитатися і «нести тарабарщину».

На місце події прибули більше 150 медичних працівників. У результаті було госпіталізовано 29 чоловік у віці від 24 до 56 років. У них були діагностовані проблеми з диханням і серцем, а також судоми.

Представники поліції розповіли, що до понеділка, 7 вересня, неможливо було опитати жодного з учасників заходу, так як вони ще не прийшли в себе. Співробітники правоохоронних органів вважають, що гомеопати взяли галюциноген в якості експерименту, або ж це було чиїмось невдалим жартом.

Член експертної групи з наркотиків німецького уряду Торстен Пассі (Torsten Passie) відзначив, що постраждалі, найвірогідніше, не були попереджені про ризики.

Наголошується, що на даний момент невідомо, хто саме пригостив учасників конференції наркотиком.

ЛСД (діетиламід d-лізергінової кислоти) - один з найбільш відомих психоделічних наркотиків. Він був синтезований в 1938 році і в 1950-1960-і активно використовувався в наукових експериментах, у тому числі для лікування розладів психіки.

Початкові результати медичного вживання ЛСД виявилися багатообіцяючими, однак серед американської молоді використання речовини вийшло з-під контролю. У підсумку ЛСД заборонили для будь-яких цілей - як медичних, так і рекреаційних. Згідно з конвенцією ООН про психотропні речовини 1971 роки, ЛСД заборонений практично у всіх країнах світу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Наступает время авторитарных криптовалют

"Учитывая, что Россия и Китай ухватились за идею суверенных криптовалют, пора задать простой вопрос: почему технология, угрожающая децентрализовать денежную систе....

Це може бути цікавим

В Україні зафіксовано спалах африканської чуми

У Черкаської та Миколаївської областях України зафіксовано спалах африканської чуми свиней....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Ярош заявив, що для перемоги над Росією потрібно перенести бойові дії на її територію

Народний депутат України та екс-очільник "Правого сектору" Дмитро Ярош заявив, що є прихильником перенесення війни на ворожу територію....