Кому в серпні платили найбільшу зарплату - дослідження

Серпень — традиційний період застою на ринку праці. Не став винятком і цей рік. За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, цього місяця було опубліковано на 14% більше вакансій і на 10% більше нових резюме у порівнянні з липнем. Для поточного стану економіки і ринку праці зокрема це досить хороші показники, що свідчать про відносну стабільність у сфері.

ТОП-регіонів за кількістю вакансій практично не змінюється. Лідирує столиця, друге місце за Дніпропетровськом, третє — Харків, четверте — Львів, п’яте — Одеса. А ось найбільш активно в порівнянні з минулим місяцем вакансії розміщували в Житомирській, Івано-Франківській, Сумській і Тернопільській області. Найменш активними були роботодавці Києва. Столиця — єдиний регіон, де цього місяця вакансій було менше, ніж попереднього. Незначну активність (усього на 3% більше вакансій) виявляли роботодавці Харківської, Херсонської і Вінницької області. Найбільш активними при пошуку роботи були пошукачі Київської та Миколаївської області (саме вони розмістили найбільшу кількість нових резюме у порівнянні з попереднім місцем).

Найбільшу кількість вакансій в серпні пропонували спеціалістам з продажу. Раптово останній літній місяць приніс багато пропозицій про роботу молодим спеціалістам. Уперше за тривалий час вакансії для них за кількістю перевищили пропозиції для програмістів. Збільшилася кількість пропозицій для кваліфікованих спеціалістів на виробництво. Також саме в цих проф. сферах спостерігається найвища динаміка у порівнянні з минулим місяцем. Як і раніше, затребувані маркетологи і адміністративний персонал.

Найбільш активними в серпні були молоді спеціалісти, програмісти, спеціалісти з продажу, фінансисти і виробничі спеціалісти. Саме вони склали ТОП-5 за кількістю нових резюме. У порівнянні з минулим місяцем зросла активність спеціалістів автобізнесу, фінансистів і економістів, журнкомуалістів і закупівельників. У цих проф. сферах спостерігається найвища динаміка приросту нових резюме.

Високі зарплати. Яких кандидатів шукають роботодавці, готові платити

У серпні ТОП-10 і ТОП-100 зарплат практично без змін, і лідирують у ньому традиційно програмісти. Проте варто відзначити, що зросла кількість пропозицій для керівників, особливо з досвідом роботи в інтернет-маркетингу та напрямках, тим чи іншим чином пов’язаних із ІТ.

Однією із найвищих зарплатних пропозицій в серпні була вакансія Chief Software Architect - Java. Пропонуючи зарплату 8 тис. дол., роботодавець шукає спеціаліста, який має профільну вищу освіту, досвід роботи з Cloud architecture і DevOps, не менше 8-ми років досвіду програмування на Java та інших близьких технологіях (eclipse, netbeans, hibernate, JPA, Spring). Професійне знання TDD, NoSQL (MongoDB or Cassandra), Relational DBs (MSSQL, MySQL, Oracle), SOA, EDA. Можливість вести складні дискусії на технічні теми, а бажано — наукове звання, хороше знання англійської мови.

Проте високі зарплати пропонують не лише програмістам. Агропромисловий холдинг шукає директора заводу, пропонуючи зарплату від 55-ти тис. грн. Головна вимога: досвід роботи на виробничих майданчиках у харчовій галузі на позиціях головного інженера (обов’язково), технічного директора, директора виробництва — від 3-х років. А також знання організації виробничого планування, диспетчеризації виробництва, основ економіки, організаційної техніки, засобів механізації, оперативного обліку й регулювання процесу виробництва.

Міжнародний виробник гаджетів пропонує роботу спеціалісту з корпоративних продажів із зарплатою від 46 тис. грн. Компанія шукає спеціаліста з продажу, якого можна описати, як короля продажів, генія переконання і джедая комунікації, спеціаліста, який мріє вписати своє ім’я у історію маркетингу й продажів.

Компанія, що надає послуги в сфері E-Commerce і IT-Development, шукає національного менеджера проекту. Основні вимоги — вища освіта, володіння англійською мовою, успішний досвід керівництва інтернет-магазином з нуля, досвід створення команди й управління колективом. Зарплату роботодавець пропонує від 40 тис. грн.

Міжнародна інтернет-компанія для успішного проведення рекламних інтернет-кампаній шукає директора з маркетингу. Головні вимоги: досвід роботи в інтернет-маркетингу з контекстною рекламою від 4-х років; успішний досвід запуску й проведення рекламних кампаній (пошукових і медійних); упевнене володіння системами Google AdWords, Yandex.Direct, Google Analytics і/або Yandex Metrika, банерними мережами, розуміння основних принципів SEO. Зарплату компанія пропонує від 30 тис. грн.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в серпні 2015 року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні пояснили, як Крим і Донбас повільно пожирають Росію

Окупований Крим і ОРДЛО повільно пожирають всю Росію....

Це може бути цікавим

​"Продажа" гражданства Кипра украинским олигархам: появились новые детали

По меньшей мере 20 украинских бизнесменов и политиков в 2016 году приобрели гражданство Кипра в обмен на инвестиции в экономику страны....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

"Газпром" урезал транзит газа через Украину после запуска "Северного потока"

Российский "Газпром" снизил заявку на транзит газа через территорию Украины по словацкому направлению почти на 20% в связи с завершением плановых работ на газопрово....