Російські офіцери розкрили план Путіна по захопленню України за 15 днів

У Росії є офіцери, які ненавидять президента країни Володимира Путіна. Вони й "злили" план по захопленню України. Про це секретар комітету з питань законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів у Верховній Раді, нардеп Антон Геращенко заявив в інтерв’ю «Апострофу».

«Чесні офіцери російських збройних сил, які терпіти не можуть Путіна, і розуміють, що Путін – військовий злочинець, передали сайту «Миротворець» плани Російської Федерації по нападу на Україну. Це робочі плани, які є в Росії, і за якими могло бути прийнято рішення здійснити військову агресію проти нашої країни. Згідно з цим планом, на захоплення Лівобережної України відводилося 15 днів», - розповів нардеп.

Робочі плани Росії по захопленню Лівобережної України були оприлюднені в червні. Тоді Геращенко продемонстрував усім скан «Доповіді рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції», що має гриф «цілком таємно» та Пояснювальну записку до цього плану.

Згідно з документами, відповідальним за розробку плану є командувач Західним військовим округом РФ, генерал-полковник Анатолій Сидоров. Угруповання російських військ «Північ» мала вторгтися в Україну у два етапи – спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім в Полтавську, Київську та Чернігівську. Вторгнення військ РФ, згідно з планом, повинно було маскуватися під наступ бойовиків ЛНР/ДНР.

Крім зазначених документів, Геращенко зазначив, що володіє технічними документами, в яких розписані точки нанесення ударів, висадки десантів, переліки захоплень стратегічних об’єктів і комунікацій.

«Окремо варто відзначити, що однієї з груп стратегічних об’єктів, які за планами Генштабу РФ треба захопити і не руйнувати, потрапили компресорні станції магістральних газопроводів, по яких поки ще тривають поставки газу з РФ до Європи. У цьому плані також детально розписано ведення бойових дій в кращих традиціях школи Генштабу СРСР і задіяння інформаційного зброї. Зокрема передбачається проведення операцій по дискредитації Національної Гвардії шляхом «організації фото/відеофіксації безчинств націоналістів проти мирних жителів ЛНР/ДНР», – заявив Геращенко.

Нардеп також повідомив, що командуванням Південного військового округу РФ був розроблений аналогічний план, згідно з яким російські війська збиралися вдарити по Запоріжжю і Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя і вийти до Перекопському перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

Геращенко повідомив, що дані секретні документи вдалося отримати завдяки фахівцям-добровольцям проекту «Миротворець». Він підкреслив, що про цих документах «поінформовані і наші зарубіжні партнери, що в кінцевому підсумку зробило свій вплив на прийняття ним рішень про розміщення важкого озброєння в країнах Східної Європи і Балтії».

Геращенко зазначив, що в російському Генштабі також є плани щодо наступу на Україну, Білорусь, Молдову і по захопленню країн Балтії з виходом на кордон колишнього СРСР.

«Чи будуть вони реалізовані, залежить від готовності народів цих країн протистояти агресії Путіна і готовності країн НАТО захистити своїх союзників і країни, які свого часу зрадили свої президенти і, йдучи на поводу у Росії, не дозволили їм стати членами НАТО», – заявив нардеп.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дэвид Линч приедет в Киев, чтобы открыть свой фонд

Напомним, что впервые Линч приезжал в Украину еще в 2009 году....

Це може бути цікавим

В столичном зоопарке покажут большую выставку рыб

В киевском зоопарке в скором времени откроется экспозиция "Рыбы Днепра", которую посетители смогут увидеть на "Острове зверей"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве автохам на элитном авто "оккупировал" парковку для инвалидов

Сегодня с утра, 20 октября, местные жители заметили внедорожник марки Audi, который его владелец умудрился припарковать сразу на двух местах для инвалидов....