У Печерській райадміністрації нахамили батькам, які заступились за педколектив садка

У дитячому садочку №241 на Печерську хочуть змінити керівництво, після чтого з ДНЗ також планують піти всі виховательки. Батьки дітей виступил проти цього та намагаються донести свою позицію до керівництва району та департаменту освіти.

Як повідомила Соцпорталу мати дитини, що відівідує даний садок, Ольга Мамонтова, вчора близько 20 батьків пішли з даною проблемою на прийом до голови Печерської РДА Сергія Мартинчука. Натомість, за її словами, батькам у хамській формі заявили про те, що вони потрапили не за адресою.

„Нам було призначено зустріч на 8:00 ранку, чекали ми десь хвилин 30, стоячи, у темному задушливому коридорі - в кабінеті вже хтось сидів. Потім, коли попередні відвідувачі нарешті вийшли, голова згодився прийняти тільки одну людину від батьків, до всіх батьків (нас було до 20 людей) він так і не вийшов. Одна мама, за нею на ключ зачинилися двері, а ми залишилися чекати в коридорі. Після переговорів, які тривали близько півгодини, до нас вийшов помічник голови району Микола Руденко і з хамовитим виглядом повідомив, що ми все зробили неправильно, що районна адміністрація нічого не вирішує, що треба йти "кланятися" в департамент освіти (хоча туди ми вже заносили наше звернення), а якщо з департаменту до них зателефонують, вони так вже й бути - підтримають нашу кандидатуру”, - повідомила Ольга.11950990_556334947847169_53154190_n

За її словами, батьки зробили висновок, що голова адміністрації настільки зайнята людина, що не може (чи не хоче прийняти) мешканців, а зам поводиться зухвало і хамовито.

В той же час батьки написали чергове колективне звернення, яке понесуть до департаменту освіти. Крім того, за їх даними, відповідно до Розпорядження київського міького голови від 15.07.2013 р. N 118, голова району має зробити подання в департамент освіти щодо рекомендованого кандидата на посаду в навчальний заклад, а вже департамент робить призначення.

„В той же час Микола Руденко стверджував, що вирішує тільки департамент, а голова тут ні про чому”, - зазначає Ольга.

Читайте також: У Києві відкриють новий дитсадок

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Филиппинах может появится футуристический экокурорт

Концепт включает в себя подвижные здания и технологии, позволяющие отказаться от традиционных источников энергии....

Це може бути цікавим

Млечный Путь оказался необычной галактикой

Нашу Галактику считают довольно обычной для своих размеров и структуры – однако новый обзор «близнецов» Млечного Пути показал, что он выделяется среди них низкой ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....