Правий Сектор прогнозує повторення Мукачівських подій

Про це вони розповіли у розслідування ЯК У НАС КРАДУТЬ ОЗЕРО, АБО ЧИ БУДЕ В ТЕРНОПОЛІ МУКАЧЕВО-2? на шпальтах партійного сайту.

 - 6 серпня наші активісти пливли на моторному човні по Тернопільському озеру з метою пошуку браконьєрських сіток. Дощ, котрий розпочався неочікувано, змусив їх пристати до найближчого берега, але там на них чекала несподіванка. Виявляється, берег - то приватна власність і активістам ПС там перебувати заборонено (ми писали про це тут), - відзначили вони.

Пізніше нами було виявлена поступова забудова берегової лінії з повним перекриттям доступу громадян до води.

Та вершиною цинізму у забудові берегової лінії ми побачили нібито "реконструкцію нежитлового приміщення, приміщення гаража…".

Минулого року по цьому будівництву були порушені кримінальні справи одна з яких потрапила в суд. Тернопільський суд (перша інстанція) постановив розірвати договір оренди земельної ділянки між громадянином Гудою і ДП "Тернопільське лісове господарство". Рішення першої інстанції оскаржено в Апеляційному суді та скасовано.

11.11.2014 року Прокуратурою подано Касаційну скаргу, та вже 19.01.2015 року тією ж Прокуратурою області подано заяву про відмову від Касаційної скарги. Такі дії викликають велику підозру та змушують говорити про корупційні дії заступника прокурора Тернопільської Області Олега Галицього.

14 серпня від нашої організації було направлено звернення в обласне управління МВС, прокуратуру та облдержадміністрацію про порушення законодавства при спорудженні капітальної будівлі. (Сканкопії тут - Звернення МВС, Прокуратура).

Враховуючи ігнорування наших законних вимог, 27 серпня ми встановили символічний блокпост та заблокували проїзд техніки до території даного будівництва (прохід для усіх бажаючих був вільним).

На місце прибуло багато працівників міліції на чолі з начальником облуправління Олександром Богомолом. Пан Богомол погодився, що порушення закону помітні неозброєним оком, та пообіцяв порушити кримінальну справу за цими порушеннями.

Також невдовзі на місці з'явився заступник прокурора області Олег Галицький, котрий відкликав позов із Касаційного суду. Він також не міг ствердно сказати про те, що це гараж. Чиновники поїхали…

Близько 18:00 на територію приїхала група тітушок на чолі з "кримінальними авторитетами" та забудовником Ігорем Гудою в загальній кількості близько 50 чол. Основна вимога прибулих - щоб ми покинули територію будівництва. Основний аргумент - будівництво абсолютно законне (сумнівів у можливості купити всі необхідні довідки не маємо).

Користуючись кількісною перевагою, тітушки поводили себе досить зухвало, однак до бійки не дійшло. Не дивлячись на те, що дані особи вихваляли забудовника, навіть вони визнали, шо будівництво не може бути гаражем.

Зрештою, один з людей, котрих привів Гуда, заявив: "зараз дістану автомат з багажника, перестріляю всіх на*уй і буде вам Мукачево - 2". Нагадуємо: в Мукачево бандити діяли спільно з міліцією.

Після цих слів не вважаємо безпечним перебування там наших активістів, тому акція з політичної переводиться у силову. Ми змушені для охорони нашого протесту задіяти групу прикриття, котра буде готова задіяти крайні аргументи для збереження життя та здоров'я наших побратимів! Група буде діяти лише у випадку, коли тітушки наважаться атакувати!

Вимагаємо від влади розірвати договір оренди, укладений з громадянином Гудою, та віддати дану будівлю під облаштування дитячого будинку або реабілітаційного центру для військовослужбовців, котрі втратили здоров'я в російсько–українській війні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

Це може бути цікавим

Зведення з фронту: Ворог продовжує порушувати перемир'я

За минулу добу проросійські терористи 14 разів порушували так званий "режим тиші", з яких дев'ять разів українська сторона була вимушена відкрити вогонь у відповідь,....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В центре Минска агитировали за "Большую Россию" - фото

Автоколонна активистов пророссийской организации «национально-освободительное движение» (НОД) проехала вечером 18 сентября через центр Минска....