Латвія відмовила в реєстрації російським пропагандистам

Латвійський Регістр підприємств (РП) відмовився зареєструвати латвійське представництво російського державного інформаційного агентства Russia Today.

Про це повідомила Делфі.

За інформацією видання у РП пояснили, що державний нотаріус після розгляду заявки від російського державного унітарного підприємства "Міжнародне інформаційне агентство" Росія сьогодні "" (Russia Today) прийняв рішення про відмову вписувати в спеціальний регістр представництво даного підприємства.

Як вказали в РП, подана Russia Today заява та додані до нього документи не відповідають Конституції  та іншим правовим актам.

Заяву Russia Today про реєстрацію представництва в Латвії було подано 29 квітня цього року. У зв'язку з цим РП зподав запит до Національної ради з електронних ЗМІ, який вказав, що метою Russia Today є поширення в інформаційному просторі тенденційної інформації, що відповідає зовнішньополітичним інтересам РФ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

НАПК направило в суд протокол на нардепа: скрыто 35,7 млн грн дохода

НАПК направило в суд протокол об административном правонарушении, совершенном депутатом группы "Воля народа" Максимом Микитасем....

Це може бути цікавим

Сразу на двух загруженных мостах Киева ограничат движение

Сегодня, 22 марта, будет частично ограничено движение сразу на двух оживленных мостах города – Южном и Северном (бывший Московский мост)....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Южаніна: Авто на єврономерах будуть легалізовані

На думку пані Южаніної, слід легалізувати автомобілі які були ввезені в Україну до першого січня 2018 року....