Активіст розповів про ситуацію всередині угруповань «ДНР»

Нашим колегам з "Оборони Маріуполя" вдалося поспілкуватися з колишнім жителем міста Маріуполь Павлом Пуришевим, свого часу активно виступав за «російський Донбас», який розповів, що ж відбувається всередині терористичних угруповань «ДНР».

11139460_668988989904704_6805482652476565072_n

Так, дисципліна в рядах так званої «Республіканської гвардії «ДНР» підтримується виключно каральними заходами.

Серед учасників незаконних воєнізованих формувань «ДНР» поширюються панічні настрої і розчарування у своїй діяльності, всі вважають, що Росія їх «злила». Мирне населення бойовиків ненавидить, за те, що ті зруйнували мирне життя і довели процвітаючий регіон до злиднів. У самому Донецьку люди похилого віку вмирають від голоду і дорожнечі ліків.

Рядові бойовики вже не хочуть воювати, багато хто планує залишити «гвардію» і влаштується працювати на шахти, мотивуючи це, що «там вищі зарплати при меншому ризику для життя».

В окремих підрозділах «ополченців» затримка з виплати зарплат сягає вже 4 місяці.

Павло зазначив, що деякі його знайомі, що служили в «армії «ДНР», незважаючи на постійні обіцянки командирів, що «ситуація в республіці налагодиться найближчим часом», кинули службу за контрактом і влаштувались на роботу в магазини продавцями, вантажниками, слюсарями на СТО, сторожами на підприємства.

У зв'язку з катастрофічною ситуацією «міністерство оборони ДНР» видало наказ, згідно з яким «військовослужбовець ДНР за самовільне залишення місця несення служби підлягає покаранню у вигляді ув'язнення в підвал на три доби. Подача рапортів на звільнення з лав «армії» карається ув'язненням в підвал на 5 діб».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Експерти Google назвали найбезпечніший браузер

Фахівці з команди Google Project Zero перевірили п'ять найбільш популярних браузерів на число помилок в інтерфейсі DOM....

Це може бути цікавим

Украинцы смогут заказать справку об отсутствии судимости онлайн

Министерство внутренних дел запустило новый онлайн-сервис для получения справки об отсутствии судимости....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Компанія OLEROM втретє організовує найбільший бізнес-форум Європи

Сприятливий бізнес-клімат, якісна освіта та потужні інвестиції – це головні складові успіху для будь-якої країни світу, доводять учасники наймасштабнішої у Східн....