Кожен восьмий хворіє через неправильне харчування в офісі

Двоє із п’яти роботодавців в Україні не дбають про харчування співробітників. Максимум, на що можуть розраховувати «білі комірці», — це наявність корпоративної кухні. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, дещо менше третини співробітників стурбовані своїм самопочуттям у зв’язку з «офісним» раціоном, а кожен восьмий уже «заробив» проблеми зі здоров’ям.

Турбота роботодавця про співробітників відіграє не останню роль у формуванні лояльності й піднятті мотивації. Особливо якщо йдеться про задоволення базових потреб — таких, як комфортне робоче місце, можливість відпочивати і правильно харчуватися. Проте практика показує, що далеко не всі роботодавці дбають про харчування співробітників. І ще менше виділяють на це фінансування.

За даними hh.ua, у двох із п’яти компаній питання про харчування взагалі не постає, і співробітники обідають, де і як доведеться. Приблизно така ж кількість офісних приміщень обладнані кухнею. В офісі передбачена зона для бізнес-ланчів, а всі витрати на харчування несуть самі співробітники. Кожен восьмий начальник забезпечує підлеглих повноцінними обідами — в компанії є змога замовляти їжу в корпоративній їдальні або користуватися послугами доставки. Інколи компанії частково або повністю покривають витрати на обід, укладаючи угоди з кав’ярнями або кейтеринговими компаніями. Щомісячна доплата на обід, знижки в місцевому кафе, корпоративна доставка обідів — такі соціальні пакети хоча й рідкісні, але зустрічаються в українських офісах. Також керівники створюють гарний настрій з допомогою кави, шоколаду й фруктів (13% компаній).

Неправильний режим харчування призводить до численних проблем зі здоров’ям. Розуміючи це, більшість «білих комірців» не чекають турботи роботодавця і беруть ініціативу до своїх рук. Кожен другий докладає всіх зусиль, щоб навіть на роботі харчуватися правильно. Приблизно один із двадцяти вважає, що в нього чудове здоров’я, і організм витримає всі експерименти з фаст-фудом і вуличною їжею. Дещо менше третини стурбовані своїм самопочуттям і звинувачують у цьому погану звичку жертвувати собою заради кар’єри. А кожен восьмий уже «заробив» проблеми зі здоров’ям через неправильне харчування на роботі.

Менше від усіх задумуються про свій раціон ТОП-менеджери. Саме вони частіше кажуть про те, що їхньому організму нічого не загрожує, і більше ніж решта страждають від неправильного харчування.

Данні були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в червні 2015 року. В опитуванні взяли участь 745 респондентів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Казначей "Талибана" рассказал о схеме финансирования группировки Кремлем

"Россия спонсирует военные операции "Талибана"* против НАТО в Афганистане через тайную программу отмывания прибыли от продажи топлива", - сообщает британская газет....

Це може бути цікавим

Актер Джерард Батлер госпитализирован после аварии на мотоцикле

По данным портала TMZ, падение произошло после того, как Батлера «подрезал» автомобиль....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Результаты исследований: Киевская вода - токсична и смертельно опасна

Работники Института коллоидной химии и химии воды имени Антона Думанского НАН Украины обнаружили в столичном водопроводе токсический диоксин и особенно вредные ....