Falling Walls Lab Kyiv 2015: Наука перестала бути нудною

17 вересня 2015 р у Києві під патронатом Фонду Кличко на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбудеться всесвітня наукова конференція Falling Walls Lab Kyiv.

Falling Walls Lab можна порівняти з талант-шоу. З тією відмінністю, що в залі сидять представники найпрестижніших інститутів і лабораторій світу, вчені зі світовими іменами і нобелівські лауреати, а на сцені не співають, а роблять наукову доповідь.

Але час виступу на розважальному конкурсі, і на науковому, приблизно однаковий: три хвилини. Три хвилини для доповіді і три слайда для презентації. Це регламент прогресивної всесвітній конференції Falling Walls для амбітних і сміливих проектів у галузі науки, бізнесу, технологій, культури та мистецтва.

Проект Falling Walls Conference був представлений 9 листопада 2009 року. Дата була обрана не випадково: рівно 20 років тому в цей день пала берлінська стіна. З цією подією пов'язаний і гасло проекту: «Яка стіна впаде завтра» Стіни в концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

За час існування проекту на його сцені виступали видатні вчені і політики.

Володимир Кличко, засновник Фонду Кличко, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO і журналу «The Ring Magazine»: «Коли ми говоримо про науку в Україні, нам є, чим пишатися. Рентгенівський апарат, трамвай на електричній тязі, концепт персонального комп'ютера, гелікоптер, космічна ракета та багато іншого - плоди наукового генія українців. Сьогодні в нашій країні багато талановитих людей, які винаходять пристрої та технології, якими користуються в усьому світі. І мета цієї наукової конференції - відкрити ще більше талантів, створити дух здорового суперництва, спортивного азарту. І підтримати дослідників в їх роботі ».

Лише один представник нашої країни брав участь у Falling Walls Labs. У 2012 році Україну представляла Аліна Носенко, директор Фонду Кличко.

Аліна Носенко, директор Фонду Кличко: «Конференція Falling Walls Labs - це абсолютно новий формат наукового форуму. Кожному з учасників потрібно за три хвилини справити враження на публіку, зацікавити потенційних інвесторів, і, в той же час, з граничною науковою точністю викласти свою ідею».

Організатори Falling Walls Lab Kyiv вже отримали понад 50 заявок від потенційних учасників. У журі київської конференції будуть провідні науковці та бізнесмени, в числі яких - один з патріархів української науки, астроном Клим Чурюмов.

«Проект Falling Walls цікавить компанію «Нова пошта» тому, що ми прагнемо застосовувати в своїй роботі інноваційні підходи та найсучасніші рішення. Світ не стоїть

на місці, і, лише той, хто йде в ногу з часом, а іноді і випереджає його, здатний залишатися лідером. Наші інноваційні програми спрямовані не тільки на розвиток бізнесу, а й на турботу про навколишнє середовище. Ми хочемо почути від молодих учасників цікаві рішення, які допоможуть нам вдосконалювати клієнтський сервіс», - сказав директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

Віктор Цикунов, член журі конференції, директор департаменту стратегічних технологій компанії «Майкрософт Україна»: «Компанія Microsoft завжди підтримувала освітні проекти - це частина нашої глобальної стратегії. Ми впевнені, що сучасні інформаційні технології дозволяють спростити освітній процес, і вкладаємо великі зусилля в те, щоб наші послуги і продукти якомога ефективніше служили тим, хто отримує знання і ділиться ними. У «Майкрософт Україна» ми чули про проект Falling Walls Labs від колег з 50 країн світу, і тепер раді, що цей формат наукової конференції прийшов в нашу країну. Тому ми без сумнівів вирішили підтримати цей прогресивний проект, надавши свої ресурси для підтримки талановитих українських учених і новаторів».

Кращих спікерів чекає глобальна світова наукова арена Falling Walls Conference у Берліні, де їх вислухають нобелівські лауреати, редактори головних світових видань та політичні діячі планетарного масштабу.

Для того щоб брати участь у науковій конференції Falling Walls Lab Kyiv, необхідно подати заявку в київську Лабораторію на офіційному сайті FWC за цим посиланням або за адресою fallingwalls@klitschkofund.org до 7 вересня 2015 року. До листа необхідно додати бріф своєї доповіді.

Фіналісти Falling Walls Labs збираються 9 листопада на підсумкову наукову конференцію в Європейській школі менеджменту і технологій у Берліні.

Прикладами успішного впровадження прогресивних ідей можуть стати проекти-переможці минулих років.

У їх числі:

- Створення кібернетичної рукавички для спілкування сліпоглухих людей;

- Використання харчових відходів для виробництва електроенергії;

- Застосування танінів і наночасток для знищення ракових клітин;

Ці та інші зухвалі ідеї втілені в реальність і вже допомагають людям.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Фіналісти Євробачення NaviBand вперше виступили у Києві з сольним концертом

Кияни першими з прихильників гурту в Українi змогли оцінити виступ NaviBand повним складом: Артем Лук’яненко, Ксенія Жук, Олександр Тобольський, Владислав Чащевик та ....

Це може бути цікавим

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Подаренную больнице «Скорую» отправили обратно благотворителям из Нидерландов

Спустя полгода автомобиль скорой медицинской помощи, который был прислан нидерландскими благотворителями для больницы в г....