Мочанов поверне Порошенку свій орден "Новою поштою"

Відомий волонтер, гонщик і телеведучий Олексій Мочанов заявив, що поверне президенту Петру Порошенку орден Богдана Хмельницького, який отримав в грудні 2014 року. Відправить "Новою поштою".  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Петі 24.08 орден Богдана Хмельницького відправлю назад новою поштою. Мені не потрібні брязкальця від цього трепливого пі ... ола, який розвісив до Дня Незалежності плакати типу "правда і перемога", - написав Мочанов.

Волонтер обурений звинуваченнями на свою адресу після того, як він днями відвідав окупований Донецьк, щоб взяти участь у звільненні там полоненого.

"І жодна б...ь з АП (адміністрація президента, - ред.) не сказала чесно, що вся дешева балаканина після того, як Андрюха потрапив у полон - це була лише балаканина. Сепарасти протягом години знали, кого пыймали - Рахман один із найрозкрученіших десантників цієї війни. Разом з Майком, Маршалом, Ведмедем, Чайкою i Забродським. Ви брешете, що відразу готували операцію зі звільнення? П...ж.

Всі стояли на нагородженні в Слов'янську 2 серпня в день ВДВ і робили вигляд, що нічого не трапилося. А Рахмана в цей час діряві відправили до сусідів у луганду, там їм було тримати його спокійніше. Завдяки моїм постам з Донецька Рахмана нарешті включили в список на обмін.

Але куманьок путінга мертвечук забракував всі пропоновані варіанти. І навіть не знає прізвище Андрюхи - у першому варіанті він з'явився у сепарів як Рахман, а не Гречанов, герой програми Хоробрі Серця на 2+2. До дня десантника", - написав Мочанов.

Волонтер також висловив обурення тим, що обміном полонених займається кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук.

"Як таке взагалі можна було допустити? І чому з цим есдеком-невдахою взагалі хтось щось повинен погоджувати? З якого дива і на якій підставі? Вам в Мінську бром в компот підливали? Або одурин в чай? Медвечук намагається впливати на ситуацію одноосібно, гальмує, тасує і змінює все на свій кремлівсько-кучмівський хитро...й розсуд, з єдиною метою: бути в темі, демонструвати вплив і відчувати владу", - звернувся Мочанов до Порошенка.

Нагадаємо, указом від 4 грудня 2014 Порошенко нагородив державними нагородами 19 волонтерів за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки України. Серед нагороджених також був Олексій Мочанов.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия готовится к войне

Россия проводит сейчас масштабные военные учения в Белоруссии, которая — что весьма важно — находится на границе с прибалтийскими государствами и Польшей, то ест....

Це може бути цікавим

Телескоп ALMA получил снимок необычной звезды, похожей на глаз

Исследователи получили первые детальные снимки старой звезды U Antliae....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....