Кличко: Київські вчителі отримуватимуть надбавки

Столична влада зберегла муніципальні надбавки викладачам дошкільних і шкільних навчальних закладів. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час щорічної міської конференції освітян Києва.

Мер наголосив, що міська влада визначила освіту одним з пріоритетів своєї роботи та намагається кратно збільшити фінансування галузі. «Я вдячний вам за вашу працю. Кияни довіряють вам найдорожче – своїх дітей. Ми хочемо, аби наші діти училися в сучасних і комфортних навчальних закладах. Навіть в умовах економічної кризи ми намагаємося знаходити ресурси та альтернативні джерела для розвитку освіти в столиці. Незважаючи на всі проблеми, ми змогли суттєво збільшити фінансування системи освіти. Так на підготовку закладів освіти до нового навчального року виділено понад 510 млн грн - на 157% більше, ніж рік тому», - підкреслив міський голова.

Віталій Кличко зазначив, що у місті відбувається будівництво і капітальні ремонти шкіл та дитсадків. «У 2015-ому на відновлення дитсадків виділено коштів більш ніж у чотири рази у порівнянні з 2014-м, а на заміну вікон у школах і дитсадках - майже втричі більше. Цього року ми відкриваємо чотири нових навчальних заклади. Також відбувається реконструкція і капітальний ремонт в сотнях освітніх закладів Києва. Загалом відремонтуємо 148 дахів у київських школах та оновимо і утеплимо десятки фасадів», - сказав мер.

Окрім цього, за словами мера, бюджет Києва передбачає збереження муніципальних надбавок для учителів та вихователів дитсадків. «Розуміючи важливість вашої професії, за моїм дорученням збережені муніципальні надбавки викладачам дошкільних і шкільних навчальних закладів. Також виділені додаткові кошти для надбавок вихователям садочків, які працюють у переповнених групах», - наголосив мер.

Крім того, Віталій Кличко нагородив подяками Київського міського голови 14 педагогів, учні яких стали переможцями міжнародних учнівських змагань.

У конференції, яка вперше проходила в форматі відеоконференції, взяли участь понад 2000 освітян з усіх 10 районів Києва. Учасники обговорили нагальні проблеми та виклики перед освітою. Зокрема, відбулася презентація стратегії розвитку «розумної» міської освіти на наступні три роки, яка передбачає створення нового технологічного середовища, що дозволить оперувати хмарними технологіями для навчання та розвитку дитини, контролю з боку педагогів та батьків. У розробці та супроводі програми «розумної» освіти беруть участь провідні технологічні компанії – Microsoft, Intel, Cisco, IBM, Panasonic.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Укрзалізниця" додала 6 поїздів до Дня захисника України

"Укрзалізниця" з нагоди свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України 14 жовтня, крім раніше призначених 5 додаткових потягів призначила ще 1 поїзд....

Це може бути цікавим

У Києві таксі в’їхало в маршрутку, є постраждалі

У Києві на вулиці Гетьмана поблизу Індустріального мосту таксі зіткнулося з маршруткою....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве нашли еще один царь-балкон

В центре столицы, в микрорайоне Липки, был замечен еще один "царский" балкон....