На морському узбережжі відбудеться фестиваль Artishock-2015

З 23 по 30 серпня в дивовижному творчому просторі Koktebel Creative Village (Затока, Одеська область) відбудеться третій фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK - 2015. Фестиваль ARTISHOCK - 8 днів свободи, натхнення, творчості, нових ідей і смислів. Арт-оазис на Чорноморському узбережжі, що виник завдяки сузір'ю кращих арт-кураторів, кожен з яких - зірка у своїй сфері. Ці «зірки» готові ділитися світлом, демонструвати все найяскравіше і вражаюче в сучасному мистецтві.

ARTISHOCK - це фестиваль у фестивалі, паралельна арт-реальність на Koktebel Jazz Festival, одному з найатмосферніших музичних open-air фестивалів в Україні. Наша публіка завжди хоче більшого: так Koktebel Jazz Festival і ARTISHOCK органічно зрослися в один мультикультурний проект. ARTISHOK - калейдоскоп найактуальніших і ультра-сучасних напрямків у всіх сферах мистецтва та творчості: виставки, кінопокази, лекції, майстер-класи та воркшопи з архітектурі, літературі, кіно, фотографії, музиці, скульптурі, медіа-арту. ARTISHOCK - глибоке занурення в творчий простір, завдяки якому кожен стає частиною співтворчості з культовими особистостями українського мистецтва. ARTISHOK - це арт-лабораторія, рівноправні учасники якої - відомі художники, літератори, архітектори, а також -  дивовижна, чуйна і творча публіка: освічена, креативна, готова навчатися та сприймати нове. Ми, як і наша публіка, не є прихильниками лише одного стилю. Ми гнучкі й відкриті до всього прекрасного і нового, як Всесвіт. Безмежність ВСЕСВІТУ та індивідуальність його сприйняття для кожного і стали топ-темою фестивалю.

Вільний вхід для вільних людей! Стань частиною нашої творчої Всесвіту!

Дати проведення: 23-30 серпня Місце проведення: Koktebel Creative Village, Затока, Центр Літа, ст. Бугаз, Одеська область

Вхід на всі події фестивалю - вільний.

http://artishockartfest.com/

Приєднуйся і стеж за подіями

https://www.facebook.com/ARTISHOCKArtFestival?fref=ts

Доп. інформація, коментарі кураторів - 067770 07 57, 050 800 59 03. Uart.vision@gmail.com (медіа-координатор, Оксана Шевченко)

«Сузір'я кураторів» фестивалю ARTISHOCK

Арт-досьє

Ганка ТРЕТЯК, беззмінний куратор фестивалю ARTISHOCK, акумулятор творчої енергії.

Режисер і художниця, засновник рекламної агенції «Майстерня великих ідей Ganka», галереї-майстерні «ХудГраф». Реалізувала безліч знакових проектів в рамках фестивалів «Казантип», Art Connection (Sullivan Room - New York 2008-2009), Jazz Koktebel - Artishock, національний проект «Живе мистецтво» з Національним художнім музеєм України. Веде бурхливе художнє та творчо-організаторське життя: організовує концерти, майстер-класи, лекції, ворк-шопи, тематичні вечірки, виставки. Її креативна енергія концентрується в часі і просторі, створюючи арт-оазиси, подібні фестивалю ARTISHOCK.

ОЛЕСЯ ДРАШКАБА: «Натхнення - нова світова валюта»

Художник, комунікаційний стратег, куратор освітніх та арт-програм, лектор (Національний художній музей України, Український Католицький Університет, школа рекламних технологій, креативний простір «Часопис»), креативщик, член ADC UA. Почала виставкову діяльність з проекту Takasaki International Art Competition (Japan), де отримала «золото». Олеся автор 7 персональних виставок і десятків групових проектів. Її рекламна діяльність відзначена фестивальними роботами та нагородами, а громадська - виступами в якості лектора на арт-фестивалях (фестивалі ARTISHOCK, Гогольфест). На фестивалі - цикл виступів про межу між красою і потворністю і про те, чому натхнення - найбільша цінність сучасної людини.

ЄВГЕН СЕМЕНЕНКО: «Мистецтво – найкрасивіший спосіб змінити світ»

Культуртрегер, художник, дизайнер, куратор дизайн-програм, лектор і реформатор українського дизайн-руху. Ініціює й реалізовує безліч проектів європейського рівня в сфері дизайну. Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і глава правління «ВАРТО» (об'єднання молодих дизайнерів України), куратор резонансних проектів: ВАРТІ ІМЕНА, ВАРТЕ КІНО, INDUSTART, ВАРТА СПРАВА, ЛЮСТРО, SVITFORM, Behance Portfolio Reviews Ukraine.

Всі проекти в портфоліо Євгена засновані на творчості, співпраці, культурному зростанні, творчої колаборації молоді та суспільства у сфері дизайну. Одним з напрямків розвитку дизайн-середовища, якому Євген приділяє особливу увагу, є створення різноманітних конкурсів з дизайну. Засновник і арт-директор першого міжнародного конкурсу предметного дизайну в Україні INDUSTART. На ARTISHOCK готує цикл лекцій про вплив космічної індустрії на дизайн, і вплив дизайну на нашу свідомість.

ЛАРИСА ЦИБІНА: «Нічого не порівнюю й не заперечую»

Творець проекту інтелектуальних подорожей Artstudy - для всіх, хто пов'язаний з мистецтвом, архітектурою, дизайном, фотографією, індустрією краси і модою. Лариса захоплена гармонією і красою архітектурних форм. Вона вважає, що архітектура - це те єдине, по чому нас, нинішніх, вивчатимуть нащадки. На ARTISHOCK Лариса проведе космічними архітектурним світам Гауді і здійснить екскурсію по містах-утопіях – архітектурних проектах землян, яким не дано було здійснитися.

СЕРГІЙ КОШМАН. Суспільно-культурний візіонер.

Створює нові культурні коди для нової України, і робить це не тільки в ефірі радіо «Аристократи», а й на шпальтах найавторитетніших видань України, дискусіях та арт-форумах, в тому числі на ARTISHOCK. Один з координаторів руху «Ми - європейці». Координатор ініціативи «Культурний цех». Близько 10 років в корпоративному світі. Останнє місце роботи в корпоративному бізнесі - Nokia Solutions ft Networks. У сфері інтересів - країнознавство, міжкультурна комунікація, конфліктологія, соціолінгвістика, інновації та їхній вплив на формування нових горизонтальних громадських зв'язків. Сергій Кошман стане детонатором футурологічних лекцій-дискусій про майбутнє в епоху роботів та інших прозрінь у форматі паблік-толк.

СВЄТА ОСТРОВСЬКА: «Мир - взаємозв'язок усього з усім»

Знавець хитросплетінь моди в контексті історії. Автор лекцій з культурології, історії моди і мистецтва. Викладає в KAMA, учасник проектів на Shanghai EXPO-2010 і collateral exhibition на Венеціанській бієнале у 2011. Кожен виступ Свєти - подія. На ARTISHOCKу Свєта Островська проллє місячне світло на вплив космосу на моду в лекції «Місячні дівчата 60-х» і вкаже шлях до свободи - на лекції про історію купального костюма, яку прочитає ... стоячи у воді в купальному костюмі.

ОКСАНА ШЕВЧЕНКО: «Сучасне мистецтво має торкатися всіх органів почуттів»

Куратор київської арт-галереї «МІНУС 4», де реалізувала понад  20 арт-проектів у власноруч створеному жанрі «хуліганське кураторство». А також – як куратор та медіа-координатор організувала понад 10 виставок на інших майданчиках, в Україні та Європі. Засновник дитячої арт-школи «БІЛИЙ КІТ», де пропагує авторську систему навчання дітей мистецтву. Після роботи у Київському планетарії  ATMASFERA 360  занурена у тему Всесвіту та Космосу, тож,  для ARTISHOCK готує віртуальну виставку астрономічних фотографій, зроблених українськими астрофотографами, й лекцію та скайп-конференцію з відомим  американським «художником майбутнього», уява якого демонструє безмежність всесвіту людської уяви, Ендрю (Андроїдм) Джонсом.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поезд не разминулся с микроавтобусом в Луцке

В Луцке локомотив поезда протаранил микроавтобус на железнодорожном переезде....

Це може бути цікавим

Адвокат Сенцова заявив, що місце перебування його підзахисного невідоме

Незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова відправили по етапу з колонії в Якутії....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Странное отношение русских к демократии

Владимир Путин может править, не заботясь о гражданских правах....