На пляжі біля Києва відбудеться новий благодійний фестиваль

Завтра, о 15.00 на пляжі біля Обухова Київської області розпочнеться ОБУХ-фест.

Про це повідомили його організатори на офіційному сайті заходу. З її дубляжем ви можете ознайомитися в однойменних групах Вконтакте та на Facebook.

Найбільш просунуті можуть паралельно погратися в квест і віднайти лоувцію за GPS-координатами:  50°09’02.6″N 30°40’15.7″E

Як доїхати з Києва:

Перш за все необхідно потрапити на м.Видубичі і знайти маршрутне таксі №311 «Київ-Обухів»

 - Час в дорозі 30 хв. Зупинка біля «Обухівський міський пляж Привал». Потім перейти дорогу і пройтись по бетонній дорозі до нашої локації, - розповіли організатори.

Довідка (about yourself):

Ми — молодь міста Обухів, в дуже стислі терміни організуємо фестиваль на підтримку нашго друга. Це молода людина, яку ми знаємо особисто і на жаль, він опинився в складній ситуації, залишившись сам на сам зі своєю бідою. Головною метою цього фестивалю є збір коштів на його лікування. Але не єдиною!

Кожен з нас притримується принципу: «Якщо щось робиш — роби це добре, або ж взагалі не берися». Тож зі своєї сторони, ми доклали всіх зусиль, щоб залучити всю можливу публіку, без будь-яких обмежень. Cтворити комфортне середовище та всі умови для гарного відпочинку кожного, хто матиме бажання приєднатися.

А запрошені на фестеваль музичні гурти дійсно герої. Всі вони погодились виступити безкоштовно на підтримку благодійності. І разом з нами прагнуть створювати дружню атмосферу та найкращій настрій для вас.

Літо — час подорожей та відпочинку на природі. Захоплююча і яскрава пора року…а ще, мінлива.. Тому на завершенні цього періоду, пропонуємо провести незабутні вихідні у гарному місці й цікаву програму. Ми чекаємо всіх та кожного! Вам буде що згадати!))

Початок: субота, 15 серпня, 15.00
Закінчення: неділя, 16 серпня, 19.00

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Политические инвесторы вкладываются теперь не в контент, а в мемы

Классические СМИ уступают трибуну социальным медиа, поэтому различные агенты влияния ищут теперь лучшие способы вложения денег....

Це може бути цікавим

Трамп зробив гучну заяву на підтримку України

Президент США Дональд Трамп заявив, що необхідно встати на захист суверенітету держав всього світу – від України до Південно-Китайського моря....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Тела трех давно погибших альпинистов найдены на Эльбрусе

Спасатели обнаружили под западной вершиной Эльбруса с северной стороны тела трех альпинистов....