Кияни протестуватимуть проти афери з "енергоефективним" будинком

ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК НА НИВКАХ У ЧЕРГОВИЙ РАЗ «ГОТОВИЙ ДО ЗАСЕЛЕННЯ» АБО РЕАЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ТА БАНКІВСЬКОГО КРИШУВАННЯ.

15 серпня 2015 настає чергова дата, протягом останніх 5-ти років, виконання зобов'язань забудовника ТОВ «Під - Ключ» та Управителя Фондом Фінансування приватних інвесторів ПАТ «Артем Банк» перед інвесторами та власниками цього скандального і, одночасно унікального, першого в Україні пілотного проекту Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи Федеративної Республіки Німеччина - «Енергоефективна забудова», будинку за адресою м.Київ, вул. Щербакова, б.52.

Згідно чергового терміну здачі всіх робіт і початку заселення, 414 сімей/власники прийдуть з валізами та особистими речами для поселення у свої квартири та вимагати від забудовника ТОВ «Під Ключ» і банку-управителя ПАТ «АРТЕМ БАНК» виконання всіх взятих на себе зобов'язань .

Сертифікат Відповідності КВ 000562, виданий, Інспекцією державного архітектерного-будівельного контролю у м. Київ, 24 грудня 2010 року  засвідчив і закріпив корупцію в будівництві цього об’єкту. До теперішнього часу будинок непридатний до проживання. Відсутні комунікації, не працюють ліфти, дуже багато інших недоробок, в тому числі і протікає дах. Тим часом, вже більше чотирьох років як руйнується, вмонтована німецькими фахівцями, система на сонячних батареях, яка може забезпечити будинок на 30-50% енергоресурсами.

Фіктивність даного документа незаперечна, оскільки до теперішнього часу будинок непридатний для проживання, а багаторазові звернення інвесторів до Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента, Київської міської державної Адміністрації, Управління державної охорони, ПАТ «Артем Банк», Міністерства фінансів, НБУ, Прокуратури, МВС та інших органів влади досі не можуть знайти управу на недбайливих і, по суті, злочинних махінаторів-забудовників.

Але, не дивлячись на все це, будинок визнаний придатним до проживання самими чесними українськими судами - першою інстанцією та Вищим Адміністратівним судом.

Рішенням загальних зборів інвесторів будинку у лютому 2015 р., до будівельних робіт було залучено реального підрядника - ТОВ «Дімакс». Обсяг робіт, виконаних за два місяці, перевершив всі очікування. Компанія дійсно гарантувала завершення об'єкту до 15.08.2015 року, що обуло більш ніж реальним. В даний час, хід робіт заблоковано Генеральним забудовником ТОВ «Під Ключ» за активної підтримки ПАТ «Артем Банк» шляхом блокування фінансування, та наперекір усім вимогам інвесторів.

Чи є в цьому мотив і який? Що не дає спокою цим структурам така швидкість просування робіт на будівництві? Це вже питання до правоохоронних і контролюющих органів, у тому числі і НБУ.

«Будинок дійсно можна назвати енергозберігаючим! Адже вже п'ятий рік ми не витрачаємо ні газ, ні світ, ні воду і не користуємося каналізацією! Спроби змови фінансового управителя ПАТ «АРТЕМ БАНК» із забудовником ТОВ «Під Ключ», байдужість органів влади та правопорядку, Генпрокуратури, безхребетність Управління Держохорони і вседозволеність розпорядження коштами держави і приватних інвесторів змушує власників своїх квартир піти на екстраординарні дії проти свавілля ПАТ «АРТЕМ БАНК» з вимогами негайної перевірки його діяльності, а можливо, позбавлення банківської ліцензії і передачі контролю об'єкта фінансування іншій, набагато поряднішій фінансовій установі одночасно зі заміною забудовника. В очікуванні власного житла ми вже п'ятий рік митарствуємо по чужих кутках, сплачуємо кредити, взяті на купівлю житла в цьому будинку. А тим часом розпорядники наших коштів займаються їх безкарним відмиванням через горе-забудовників. Цього разу ми підемо до кінця заради справедливості і законного покарання винних!»... сказав Голова Ради інвесторів Сергій Ренгач.

Безумовно, основною вимогою інвесторів залишається негайне завершення будівництва та можливість заселення до настання холодів, адже в зобов'язання забудовника ще входить і первісний ремонт квартир.

Запрошуємо всі засоби масової інформації об 11:00 15 серпня 2015 року приєднатися до маршу протесту проти свавілля банкірів та посібника-забудовника, бездіяльності правоохоронних органів та влади, фактів розкрадання державних і приватних коштів, іноземних інвестицій, спрямованих на реалізацію енергоефективних технологій в житлово-комунальному секторі України.

Дата: 15.08.2015

Адреса та час проведення маршу протесту:

Збір- ст.м. «НИВКИ»; 10:00

Маршрут руху: вул. Щербакова, буд. 52.

Час початку мітингу: 11:00

Довідка про об'єкт будівництва:

  • Початок будівництва 20-поверхового будинку з німецькими автономними енергоефективними технологіями – 2007 р.
  • Кількість квартир - 414;
  • Вартість будівництва на кінець 2007 року - 290 млн.грн.
  • Свідоцтво про здачу будинку в експлуатацію - грудень 2010 р.
  • У будинку, як втілення енергозберігаючих технологій в

   Україні, Федеральним міністерством навколишнього середовища ФРН

   встановлені сонячні батареї забезпечують близько 50%

   потреби в електроенергії та теплі цілого поверху 414 кв. будинку.

Учасники проекту:

  1. Замовник будівництва - Управління Державної Охорони

         (УДО), керівник - Гелетей В.В.;

  1. Забудовник - ТОВ «Під ключ». Засновник Конашко А.І.;
  2. Фонд фінансування будівництва - ПАТ «Артем-Банк»;
  3. Інвестори - фізичні та юридичні особи, службовці УДО та Міністерства Фінансів України, які отримали квартири від держави;
  4. Іноземний інвестор - енергозберігаюча компанія Energydesign (Штутгарт, Німеччина).

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Аудитория новостных медиа растет как на дрожжах

Согласно исследованию, которое публикует MediaPost, общее количество времени, которое пользователи проводят на новостных медиа, растёт....

Це може бути цікавим

Новий закон про ЖКП. Які обов'язки зняла з себе держава

Нагадаємо: це той самий закон, що надав нам 1 рік для створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Керівництво правоохоронних органів веде війну за власний політичний вплив

Керівництво правоохоронних органів веде в Україні PR-війну за власний політичний вплив....