Українські олігархи облаштували "масонську ложу"?

1 серпня в київському готелі "Хайят" відбулася неофіційна зустріч «колишніх і нинішніх» олігархів, які обдумували способи впливу на владу.

Про це у блозі на "Українській правді" написав нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

На неформальному "злеті" були присутні Рінат Ахметов, Сергій Тарута, Віктор Пінчук, Василь Хмельницький, Юрій Косюк. Костянтин Жеваго та Євген Уткін делегували своїх представників, Валерій Хорошковський був на телефонному зв'язку з одним з ініціаторів зустрічі.

Як дізнався Лещенко, "частина з бізнесменів виступила з ініціативою створення нової партії, яка б відстоювала інтереси присутніх, у числі лобістів цієї ідеї називають Таруту".

"Інші — Пінчук, Хмельницький — говорили про неефективність цього підходу, про те, що за допомогою партій неможливо нічого добитися, а впливати на владу треба з боку громадянського суспільства. Небажаючі створювати партію запропонували замість цього заснувати потужний "Союз промисловців", який би відстоював інтереси класу", — розповів депутат.

За словами Лещенка, олігархи так активізувалися не через ефективну боротьбу з ними.

Тривога олігархів заснована на нездатності заробляти як раніше — і появою інших, які стали пакуватися з подвоєною швидкістю. При цьому залишивши на сухому пайку частина "старих олігархів". І зруйнувавши ілюзії тих, хто вірив в "життя по-новому", — пояснив політик.

За його словами, у підсумку анонсована "деолігархізація" виллється в банальний перерозподіл власності і "нео-олігархізацію".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Церетелі шокував мережу висловлюванням про Сталіна

Скульптор і художник Зураб Церетелі, який є автором нового бюсту Йосипа Сталіна, здивував користувачів мережі своїм висловлюванням про радянського диктатора....

Це може бути цікавим

​ГПУ конфисковала $200 млн "денег Януковича"

Генеральная прокуратура Украины (ГПУ) конфисковала $200 млн, принадлежавших окружению беглого экс-президента Украины Виктора Януковича....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Минфин озвучил амбициозный план сокращения госдолга к 2020 году

Министерство финансов намерено к 2020 году снизить соотношение государственного долга к ВВП до 55%....