Американський експерт: Росія готує 40 тактичних груп для великого удару

Росія перекроює і активно видозмінює структуру своєї армії, що є ознакою підготовки не до тривалого миру, а до великого удару, вважає американський експерт Філіп Карбер. При цьому, створюючи цілу нову базу для нападу на Україну, в РФ до служби у збройних силах активно залучаються «зомбі», тобто некваліфіковані і погано навчені солдати. Про це експерт розповів одному з українських телеканалів, повідомляє «Преса України».

«Це щось абсолютно неймовірне: 40 тактичних груп із усієї Росії! Вони фактично руйнують всю структуру армії, для того, щоб створити базу для нападу на Україну, і наповнюють її подекуди всіляким людським непотребом. Тобто, хорошу піхоту вони теж кидають на критичні напрямки для участі в важливих атаках, але в більшості беруть участь «зомбі», - сказав Карбер.

Експерт розповів, що свої тактичні групи на територію України Росія закинула вперше ще влітку 2014 року, а зимою їхня кількість значно зросла. Наразі країна-агресор працює над тим, щоб змінити структуру бригад і військових підрозділів, зосереджуючи найбільшу увагу на механізованих.

Читайте також: ОБСЄ побачила російських військових

«Вони направляють Західний корпус військ, той, що між Донецьком і Маріуполем, найбільше сконцентрований під Волновахою і Північний корпус, між Донецьком і Луганськом, вбік Краматорська. Тобто, це перегрупування військ», - пояснює Карбер.

Російські війська мають посилені артилерією підрозділи і постійно покращують свою розвідку. Це та вище згадані моменти у видозмінах збройних сил країни-агресора свідчать про те, що вона не має наміру мирно врегульовувати конфлікт.

«Зараз вони координують і добре керують всім так званим корпусом армії і це зовсім не те перегрупування військ, яке зазвичай робиться, коли ти готуєшся до довгого перемир'я і того, що воно працюватиме. Це те перегрупування військ, яке робиться, якщо ти збираєшся завдати великого і масованого удару», - упевнений Карбер.

Читайте також: «ДНР» збирається повністю перейти на рублі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Знаменитые модели 20 столетия

Когда-то профессия модели считалась не престижной и девушки, демонстрирующие платья, были практически отбросами общества....

Це може бути цікавим

В Україні пояснили, як Крим і Донбас повільно пожирають Росію

Окупований Крим і ОРДЛО повільно пожирають всю Росію....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Ярош вказав на сумну тенденцію в ЗСУ

Відчутні позитивні зміни у Збройних силах України можуть бути знищені через появу в армії великої кількості людей з неправильною мотивацією....