На "Антонові" запровадили технологію "без креслень" на базі 3D-моделей

Держпідприємство "Антонов" запровадило у виробничий процес сучасну систему управління життєвим циклом (PLM) нових зразків авіаційної техніки на базі програмного забезпечення Siemens PLM, основу якої становить використання технології "без креслень" на базі 3D-моделей. Про це повідомили у прес-службі "Антонова".

"Використання сучасних цифрових технологій у процесі створення і супроводу складних технічних об'єктів, яким є літак, - вимога часу, обов'язкова умова успішної інтеграції підприємства у світову літакобудівну індустрію. Нашими фахівцями розроблена відповідна нормативна та методична база електронних проектів. Сформовано бази даних електронних моделей стандартних, уніфікованих, покупних комплектуючих виробів (всього близько 300 тис.), а також використовуваних матеріалів. У цьому напрямку ми успішно працюємо із Siemens вже три роки і готові продовжувати цю співпрацю", - зазначив в.о. президента підприємства Михайло Гвоздьов.

На заводі "Антонов" вперше в повному обсязі ця технологія була використана при розробці й будівлі дослідного екземпляра Ан-178. Вона дозволить знизити витрати на реалізацію програми, значно скоротити терміни і підвищити якість виготовлення окремих компонентів і літака в цілому.

За даними прес-служби, зниженню собівартості виробу і скороченню термінів його розробки сприяє повна інтеграція інженерних процесів на послідовних етапах життєвого циклу. Крім того, система дозволить підвищити керованість виробничих процесів, точність прогнозу очікуваних результатів робіт і забезпечити вимоги замовників і партнерів, в числі яких понад 200 компаній із 15 країн світу.

"В рамках впровадження технологій "без креслень" на ДП "Антонов" створено більше 1 тис. автоматизованих робочих місць. Завдяки злагодженій роботі комплексної команди ДП "Антонов" і Siemens забезпечено впровадження основних технічних рішень, проведено навчання понад 1,5 тис. фахівців головного підприємства. В даний час проходять підготовку в навчальному центрі підприємства фахівці філії "Серійний завод "Антонов"", - йдеться в повідомленні.

Окрім Ан 178, сьогодні технології "без креслень" впроваджуються у програмах нових транспортних літаків Ан-132 і Ан-188, а також безпілотних літальних апаратів.

Читайте також: Завод “Антонов” продаватиме щороку 25 літаків

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Жена Армена Джигарханяна впервые прокомментировала его обвинения

В 2016 году народный артист СССР Армен Джигарханян женился на Виталине Цымбалюк-Романовской, которая моложе супруга на 44 года....

Це може бути цікавим

Командира "ОУН" Кохановского задержали в Киеве

В Киеве возле станции метро "Академгородок" полиция задержала командира добровольческого батальона "ОУН" Николая Кохановского....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Мережу обурив "герой парковки" в Києві

У мережі активно обговорюють фото, на якому зафіксовано "героя парковки" в Києві, який припаркував автомобіль Audi відразу на двох місцях для людей з обмеженими можли....