Волонтери, які вивозили тіла із зони АТО, призупинили діяльність через відсутність грошей

Волонтери місії "Евакуація - 200" (Чорний Тюльпан), які займалися розшуком та вивезенням з зони АТО тіл загиблих бійців, змушені зупинити свою діяльність через брак фінансів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав учасник місії Ярослав Жилкін.

"Ну от і все... Ми змушені призупинити наша участь в місії "Евакуація - 200" (Чорний Тюльпан). Причини банальні: брак коштів - на ремонт транспорту (дві машини стоять в очікуванні ремонту, одна з лисими колесами), не за що відрядні відшкодувати волонтерам, проїзні, витратні матеріали ну і т.п. Не визначений наш статус - хлопці вже використали свої відпустки на роботах! А за що сім'ї годувати? Я вже мовчу про те, що ніхто з наших так і не отримав статус учасника (хоча вони як ніхто заслужили цей статус). 318 днів сьогодні, як ми почали свою роботу, сотні населених пунктів і локацій, сотні тисяч кілометрів намотаних на колеса ... 609 Тел та фрагментів розшуканих і вивезених з території АТО І все це без участі держави! (Якщо не рахувати зусиль офіцерів ЦВС, їм - низький уклін)", - написав волонтер.

За його словами, з вересня минулого року учасники організації постійно зверталися в усі інстанції, в т.ч. і на президента, про існування проблем місії.

"Нас годували обіцянками, проводили безліч натішиться, ми тим часом виснажували свої кошти і сили, в надії, що ось-ось ... Але на жаль ... Навіть в наступному році навряд чи. Можна звичайно сказати "в країні війна, грошей немає ..." - так, напевно можна. Але! Дозвольте, не обов'язок чи держави повернути тих, хто загинув виконуючи наказ?! Так, і потім, скільки прикладів у нас феєрично "доцільно" витрачених коштів. Землетрус в Катманду - (всі пам'ятаєте?) епічність 9-ти денний політ Шкіряка вся країна спостерігала... за ОДИН годину, виділили 7,4 мил. Задіяли 64 чол. Виділено 18 одиниць техніки ... Ну про 4 мільярди коштів, виділених на установку сітки "рабиця" на українсько-російської кордоні (проект отримав назву "Східний Вал" ... Один уже облаштовував, з такою ж назвою ...), завдання якій, напевно, зупинити незаконне проникнення їжачків і зайців ... Ну і багато іншого є, що пригадати...", - зазначає Жилкін.

Загалом, за його словами, справа не в грошах.

"Справа в тому що на мертвих особливого не попіаритися. Ну не будеш же ти зустрічати мішки з тілами на "нулевке" під камери Не зрозуміють же .. Інша справа полонені, можна в кабінет їх запросити, родичів покликати?! - Картина маслом. а тут ... Та й електорат із мертвих уже ... Так чого ж, питається, морочитися? Так що дорогі близькі зниклих і загиблих, нікому вони не потрібні! (Крім нас з вами ...). P.S. Спасибі всім хто нам весь цей час допомагав! Більшість інкогніто, без вас було б куди важче", - зазначає він.

Читайте також: Волонтер «Чорного Тюльпана»: від побаченого в жилах холоне кров

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Умные» часы смогут нагреть или охладить своего владельца

Это кажется выдумкой, однако создатели «умных» часов Aircon Watch, безусловно, верят, что таким образом можно регулировать температуру всего тела....

Це може бути цікавим

Тела трех давно погибших альпинистов найдены на Эльбрусе

Спасатели обнаружили под западной вершиной Эльбруса с северной стороны тела трех альпинистов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....