Експерт: В Україні почався бум фестивалів і пікніків

З погляду операційного доходу, участь у фестивалях стріт-фуду - не завжди вигідний бізнес. Найчастіше, ресторатори роблять мінімальну націнку на їжу, щоб нові клієнти спробували їх продукт. Або з розрахунку заробити на обороті.

Про це говорить генеральний директор нічного клубу D*Lux Ольга Рижик.

«Фестивалі вуличної їжі сьогодні стали дуже популярні в Україні. Але заробляти на них більшість ресторанів поки не можуть. По-перше, ресторани переслідують мету показати людям, як у них смачно і «присадити» на свій продукт. По-друге, людям здається, що якщо вони не в ресторані їдять, а на вулиці, то ресторанна ціна є нечесною. Адже у нас не прийнято рахувати витрати ресторану на виїзд, оплату місця, електроенергію, воду, персонал та інші підводні камені. Буває навіть, що організатори подібних заходів йдуть у мінус», - розповідає Ольга Рижик.

При цьому, Ольга, визнає, що в останні роки на ринку з'явилися і ті, хто заробляє хороші гроші на проведенні регулярних і масштабних свят вуличної їжі. Для них це чистий бізнес зі стандартним підходом в націнці на страви. Дозволяє їм зробити це популярність фестивалів вуличної їжі. Появу цього тренда Ольга Рижик пояснює природним бажанням людей дізнатися і спробувати щось нове, а також змінити звичну обстановку.

«У нас завжди були популярні сезонні заклади і ті, що щойно відкрилися. Якщо подивитися на цикл життя будь-якого модного закладу, то він виглядає приблизно так: спочатку в нього йдуть трендсеттери, потім їх послідовники, а за ними всі інші. Найчастіше всі інші витісняють своєю масою трендсеттерів, і тим доводиться шукати нове місце. Такий на практиці круговорот тусовки в Києві. Подія ж, така як пікнік або фестиваль - разова чи повторювана. І якщо вона правильно організована статусним закладом, там завжди можна зустріти цікавих людей. А люди ходять за людьми», - підкреслює Ольга Рижик.

Крім того, організація фестивалів вуличної їжі, з точки зору ресторанів, - це можливість захопити шматочок нової аудиторії, яка спробує їх їжу на виїзному заході, і, можливо, прийде до них в ресторан.

«D*Lux з червня теж почав проводити свої «Пікніки». Ми - не літнє заклад, і нам важко в цей сезон конкурувати з літніми майданчиками. Тому ми вирішили розбавити своє літо «Пікніками». В першу чергу, ми відрізняємося від інших тим, що у нас не треба стояти в черзі і шукати місце, де сісти. 15 офіціантів і повноцінні столи, а також пуфи роблять наш захід максимально комфортним для гостя. І наші учасники - тільки самі трендові заклади: Milk Bar, Bottega, Dogs & Tails. На наступному заході до нас приєднається ще й City beach club», - розповідає генеральний директор нічного клубу D * Lux Ольга Рижик.

За її словами, найскладніше було донести до їхньої аудиторії, що захід денний, а не нічний. Адже їх клуб в основному живе в темний час доби, і за п'ятирічну історію існування D'Lux Entertainment Complex подібний захід проводиться вперше.

«Світовий тренд - організовувати фестиваль не для загальної маси людей, а виділити конкретну аудиторію і створити стилізоване захід саме під неї. Звідси всі екстрим-фестивалі, сімейні свята і музичні open-air. З популярних українських заходів можу відзначити «Фестиваль вуличної їжі», «Мамаслет» і «Благодійну барахолку», - говорить Ольга Рижик.

Читайте також: Киян запрошують на виставку квітів

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Український футболіст отримав тривалу дискваліфікацію за нахабний підкат

Український захисник Олексій Дитятьєв, який виступає за польську "Краковію", отримав дискваліфікацію за свій грубий фол в матчі 1/8 фіналу Кубка Польщі проти "Заглем....

Це може бути цікавим

Російський турист помер після плавання у турецькому готелі

Російський турист Дмитро Макаров помер після плавання у басейні турецького готелю на курорті Кумкой....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Модель plus-size жестко ответила на мем со своим изображением

Пользователь Twitter использовал фотографию южноафриканской модели plus-size, чтобы показать свое отношение к пышнотелым женщинам....