Як впізнати бойовика "ЛНР"? - По георгіївській стрічці на нозі

У «ЛНР» бойовикам наказали носити дві георгіївські стрічки - на нозі і на руці. Нововведення зроблено кадровими російськими військовими, що намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров'я, Абхазії, Осетії.

Про це написав журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов в ФБ.

Фото с маневров российских наемников из "армейского корпуса "ЛНР" в районе Луганска. Противник пытается повысить боеспос... Posted by Юрий Бутусов on 5 Июль 2015 г.

"Фото з маневрів російських найманців з "армійського корпусу "ЛНР" в районі Луганська. Противник намагається підвищити боєздатність частин найманців. Йдуть спроби створити армійську організацію - все управління на вищому рівні в руках "відпускників" - діючих офіцерів збройних сил Росії. Намагаються налагодити бойову підготовку банд поблизу лінії фронту, і наростити чисельність - на окупованій території поголовна мобілізація. Зверніть увагу - на всіх стандартна російська військова екіпіровка, ознака масових поставок спорядження з РФ. Росія налагодила виплати "зарплати" для бандитів, тому що постійне відволікання на грабежі і на особисті питання знижувало керованість з боку командування.

Одне з нововведень зроблено явно якимось кадровим російським генералом - щоб домогтися однаковості у формі і носінні знаків розрізнення, і для стандартної швидкої ідентифікації своїх військовослужбовців, в "ЛНР" наказали носити дві георгіївські стрічки - на нозі і на руці, горизонтально розташовані, пришиті або одягнені на гумці. Дрібниця, але цікаво ... Намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров'я, Абхазії, Осетії, хоча очевидно, що людських ресурсів для укомплектування цих армій солдатами і молодшими офіцерами у супротивника немає.

Окупована територія утримується бандитами, насамперед, через загрозу вторгнення і прямої участі підрозділів російської армії. Але вони готуються до війни, і поповнюють запаси гарматного м'яса", - написав Бутусов.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Умань вже з'їхалося понад 21 тисячі паломників-хасидів з 12 країн світу

Вранці 19 вересня до Умані (Черкаська область) з'їхалося 21 600 паломників-хасидів з 12 країн світу на святкування іудейського Нового року (Рош-га-шана)....

Це може бути цікавим

Україна взяла у борг $3 млрд на 15 років

Україна взяла у борг у іноземних інвесторів $3 млрд на строк 15 років шляхом розміщення єврооблігацій під відсоток 7,375%, повідомили у прес-службі Порошенка....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....