Причал для одеського порту будуватиме фірма екс-менеджерки «Рошену»

Адміністрація Одеського морського порту 25 червня уклала угоду з ТОВ «Лігос УА» на завершення будівництва об’єкту «Причал №1-з для генеральних вантажів на Андросівському молу зі сполученнями». Вартість угоди складає 252,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

Загальна тривалість будівництва – не більше 240 календарних днів. Йдеться про роботи на пускових комплексах 3А, 3Б і 4, які мають виконуватись одночасно.

На пусковому комплексі 3А передбачено будівництво причального фронту ділянки причалу №1- з конструкції типу «больверк» і «естакада» довжиною 162,67 п.м. На пусковому комплексі 3Б – будівництво причального фронту ділянки причалу №1-з естакадної конструкції довжиною 91,354 п.м., підпричального укосу, сполучення причалу №1-з з Потаповським молом довжиною 68,1 п.м. На пусковому комплексі 4 – будівництво тилу причалу №1-з у складі тилової анкерної стінки зі шпунта.

Читайте також: Порошенко звільнив від люстрації екс-голову столичної міліції

Компанія «Лігос УА» створена у березні 2013 року зі статутним капіталом 150 гривень. На сайті «Лігос» сказано, що це група компаній, яких саме не уточнюється. Повідомляється, що «Лігос» працює з 2005 року і має крім українського представництва також офіси в Новосибірську і Лондоні. Також є інформація про реалізовані проекти – берегоукріплення бази відпочинку «Азов’я» (ММК ім.Ілліча, Маріуполь), днопоглиблення Керченського морського торгового порту, водолазне обстеження причалів Маріупольського торгового порту, реконструкція і будівництво багатоквартирних житлових будинків в Маріуполі, будівництво доріг на території промислових підприємств.

Єдиним конкурентом на торгах було одеське ТОВ «ГТ Проект-Україна», де засновниками є одесит Олександр Зінов’єв, естонець Віктор Буровенко, європейське комерційне товариство «ГТ Корпорейшн СЕ», росіянин Ігор Алєксєєв, президент міжнародної корпорації GT.

Засновниками «Лігос УА» значаться маріупольці – Дмитро Вєвєенко, Людмила Гамольська і В’ячеслав Миць.

Читайте також: Дружина Грицака продала ДУСі м’яса майже на 2 млн грн

Вєвєнко відомий як начальник ремонтно-будівельного управління ПАТ «Азовмаш». У 2010 році Вєвєнко балотувався по мажоритарці до Маріупольської міськради, але не пройшов. «Азовмаш» належить структурам екс-нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка та нащадкам покійного директора заводу Олександра Савчука.

Ще одна співвласниця «Лігос УА» Людмила Гамольська нещодавно розмістила своє резюме на сайті пошуку роботи. Чим займалася у 2013-2014 рр. у резюме не вказано. У 2004-2012 рр. Гамольська була начальником виробництва на маріупольській кондитерській фабриці «Рошен» теперішнього президента Петра Порошенка, яку було ліквідовано цього року. До «Рошену» Гамольска працювала економістом у ПАТ «Азовзагальмаш» Олександра Савчука.

Хто виконував роботи по інших пускових комплексах невідомо.

За даними ВДЗ, у вересні і березні цього року були оголошені два тендери на комплекси 3А,ЗБ, 4, 2А і 2Бах. Однак вони були відмінені. По першому тендері через неможливість усунення порушень законодавства, яких саме не уточнюється. Тоді замовник отримав пропозиції від 5 учасників. Інформації про відхилення немає. Вдруге у кінці березні цього року замовник відмінив торги через відсутність потреби в закупівлі. Розкриття пропозицій не відбулося. Але вже 2 квітня було оголошено третій тендер тільки на пускові комплекси 3А,ЗБ, 4.

Читайте також: Близнюк і Пшонка досі заробляють на пасажирських перевезеннях Краматорська

 

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Программисты научат беспилотные машины здравому смыслу

Ученые из Массачусетского технологического университета представили стартап iSee, который разрабатывает беспилотные автомобили на основе нового подхода к система....

Це може бути цікавим

Антропологи узнали, чем маленькие неандертальцы отличались от человеческих детей

Маленькие неандертальцы росли так же, как дети Homo sapiens, за несколькими незначительными исключениями....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....