Карта Києва нагадує голову людини з правильними рисами обличчя - фото

\'\'\'\'\'\'
\r\n

Ви напевно здивуєтеся, але у Києва є обличчя. Його з легкістю можна побачити, якщо уважно вдивитися в карту, пише спільнота Типичный Киев.

\r\n

\r\nЦе незвичайне відкриття швидко прирівняли до нового дива і загадки природи, проте поступово про нього почали забувати. Але і зараз ця загадка розбурхує уми вчених і простих людей.

\r\n

\r\nОсь, наприклад, якщо з карти Києва прибрати всю рослинність і забудови та поглянути на рельєф міста, то можна побачити чіткий профіль обличчя, причому з правильними рисами. Першовідкривачі київського обличчя вважають, що міська влада повинна і далі забудовувати місто так, щоб не нашкодити унікальному ландшафту, навпаки його треба всіляко підкреслювати.

\r\n

Адже головне - це ландшафт, будівлі - другорядні, тому не потрібно гнатися за економічною вигодою. Так вважають і самі мешканці Києва.

\r\n

\r\nДивно, як на карті міста розташовані ті чи інші будівлі. На київському обличчі в районі лоба, знаходиться схил Дніпра на Печерську. А в цьому районі завжди засідала правляча верхівка міста. Саме там розташований Маріїнський палац, будівлі Парламенту та апарату Президента. У самому центрі лоба, де зазвичай позначають третє око, знаходиться Києво-Печерська Лавра. Дві інші головні церкви міста - Михайлівський Золотоверхий і Софійський собори, стоять прямо на місці очей лику. Розріз цих очей можна окреслити Хрещатиком, вуличками Подолу - ніс міста, форму губ робить Реп\'яховий Яр, там же в роті знаходиться і найстаріша Кирилівська церква. Підборіддя київського обличчя виліплене найдавнішої річкою Сирець, а потилиця - іншою річкою під назвою Віта. Вилиці Києва являє собою Либідь, вухо - це Совське урочище, а скроня - Совські озера. Якщо вдивитися в це обличчя уважно, можна помітити, що воно антропологічно правильне.

\r\n

\r\nКого нагадує обличчя Києва?

\r\n

\r\nВчені мають деякі ідеї на рахунок подібності київського обличчя. Вони радять звернути увагу на правильні риси обличчя, видатний підборіддя і форму носа. Точно також зображували сфінксів в Єгипті. Причому обличчя навіть має особливий цілеспрямований погляд, як у атланта. А схема вулиць, накладена на обличчя, зовсім не заважає його сприйняттю, вона тільки підкреслює риси обличчя або формує їх. Тому-то, архітектор Куровський побачив обличчя Києва не на знімку з космосу, а на простий карті міста.\r\n\r\nТим часом, «риси обличчя» нашого міста можуть бути скоро стерті будівництвом. Останнім часом влада та інвестори намагаються змінити дніпровські схили, забудовуючи їх висотками. Якщо це триватиме, Київ може втратити свою дивовижну унікальність і стати безликим.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

Це може бути цікавим

В "ДНР" сложилась критическая ситуация с комплектацией "батальонов"

Командование "2-го АК ЛНР" констатирует, что если в ближайшее время не принять срочных мер по доукомплектованию ряда "отдельных батальонов" и "бригад", "ситуация може....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Личная жизнь и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег

Фраза «не в деньгах счастье» стала настолько избитой, что чем больше мы ее используем, тем меньше в нее верится....