Оперативне зведення із зони АТО: Бойовики постійно атакують

Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують активні обстріли позицій сил АТО і цивільних об'єктів, використовуючи, крім озброєнь калібром до 100 мм, також 122-мм і 152-мм артилерію, 120-мм міномети, бронетехніку. Про це у ранковому зведенні повідомляє група "Інформаційний опір".

Тривали «традиційні» обстріли бойовиками позицій і об'єктів в районі н.п. Піски, Дослідне, Водяне та Авдіївка. У даних районах терористи застосували 122-мм артилерію, а також неодноразово - мобільні бронегрупи (в районі Дослідного і Авдіївки - танки), для прицільного обстрілу передових позицій українських військ. Тактика застосування бойовиками бронегрупи залишається колишньою - вихід на позиції, від 5-6 до 10 прицільних пострілів, потім швидкий відхід під прикриттям вогню мінометів.

В районі північніше Авдіївки терористи кілька разів відкривали вогонь з 82-мм мінометів та озброєння бойових броньованих машин (ББМ). Зокрема, 2 БМП-2 бойовиків одночасно з АГС-17 вели вогонь по передовому опорному пункту сил АТО. Також на даному напрямку терористи ведуть дорозвідку і коригування артилерійського вогню, зафіксовано використання звукометричних і оптико-електронних засобів для ведення артилерійської розвідки.

У районі н.п.Мар'їнка тривали обстріли бойовиками позицій сил АТО з АГС-17 і 82-мм мінометів, кілька разів були застосовані 120-мм міномети. Основна загроза в даному районі - робота групи професійних снайперів терористів, які регулярно ведуть обстріли позицій українських військ з «зеленки» на «нейтральній смузі».

Відзначається зростання активності формувань російсько-терористичних військ на Лисичанско - Сєвєродонецькому напрямку. У район н.п. Желобок по Бахмутовській трасі бойовиками перекинута арт-група і кілька мінометних підрозділів, які протягом останньої доби вели обстріли позицій українських військ. Також відзначаються обстріли з 122-мм артилерії позицій в районі н.п. Золоте і далі вздовж траси на Гірське. Одночасно фіксується активне переміщення сил і засобів терористів (значна кількість бронетехніки і транспорту) на Стаханов, Первомайськ та Брянку.

Також наголошується активність бойовиків на Світлодарському плацдармі - по н.п. Луганське «працювала» зв'язка «танки-міномети», по Лозовому і сусідньому опорному пункту сил АТО наносилися удари з 152-мм артилерії (позиції - в районі Ірміно-Брянка).

Уздовж р. Сіверський Донець (в районі Щастя, Трьохізбенки і Станиці Луганської) бойовики ведуть обстріли зі стрілецького озброєння, АГС-17 і ЗУ-23-2, фіксуються бойові щіткнення ДРГ терористів і бойової охорони українських військ.

На Приморському напрямку фіксувалися обстріли з боку бойовиків з 82-мм мінометів і стрілецької зброї.

Відзначається активне перекидання артилерії і бронетехніки терористів в район н.п. Горлівка (концентрується в районах на північ і захід від даного н.п.). У самій Горлівці зафіксована передислокація бронегрупи бойовиків (7 танків + 2 БМП-2 + 1 МТ-ЛБ + кілька «Уралів») в район шахти ім.Леніна.

З Луганська частина бойової техніки терористів (11 одиниць ББМ і 5 танків) відправляється в т.зв. «Лутугинський навчальний центр» російсько-терористичних військ.

У район Тельманового прибула бронегруппа - 2 БТР-80, 1 БМП-2, 1 БМП-1, а також до 70 бойовиків на автобусах.

У районі Новоазовська зафіксовано переміщення артилерії (6 гармат Д-30) у бік Маріуполя.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Жена внука Ступки резко высказалась относительно языковых квот

Украинская модель, жена Дмитрия Ступки, Полина Логунова резко высказалась относительно языковых квот....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

​Фандрайзери 8-го Київського марафону зібрали 1 104 019 гривень благодійних коштів

Цього разу понад 70 фандрайзерів від різних фондів готувалися до забігу на різні дистанції та вийшли на старт з 10 000 бігунів з 52 країн....