Олесь Журавчак: Фестивалі творять громадянське суспільство

"Зараз дуже насичений негативом інформ простір. Це стало поштовхом для креативного класу, щоб створювати соціальні акції, які допомагають людям адаптуватися в умовах цього негативу", - сказав Олесь Журавчак відкриваючи прес-конференцію з нагоди проведення 8 фестивалю Трипільське коло. Вогонь.

25-28 червня у місті Ржищів, що на Київщині пройде 8 фестиваль Трипільське коло.Вогонь. Олесь Журавчак розповів про соціальні ініціативи і основні напрями, які будуть цього року представлені на фестивалі.

Він назвав 5 основних напрями діяльності фестивалю:

Фестиваль – територія вільна для творчості. Тут не будуть нікого розважати, кожен має знайти для себе цікаві активності, чого він хоче набратися, чим поділитись з учасниками фестивалю. Другий меседж – “ми за чисте довкілля”. Особливий акцент на ТК2015 буде на екологічній тематиці. Зокрема, медіа центр працюватиме за рахунок виключно сонячних батарей. Третє завдання – “зробимо Трипілля ближчим”. Ми маємо пам’ятати своє коріння: для цього на фестивалі буде спеціальний майданчик “трипільське містечко”. Четвертий напрямок фестивалю – екологія спілкування. Цей напрямок передбачає як психологічні практики для саморозвитку, так і соціальні ініціативи. П'ятий напрямок – здоровий спосіб життя.

"Цього року ми будемо говорити про Вогонь та "Запалювати серця", адже народження метафоричного Вогню у серці людини - один з найважливіших моментів життя. Саме внутрішній Вогонь натхнення, служіння, любові, пізнання має стати противагою тому безжалісному вогню, який спричиняє війни та непорозуміння між людьми і народами", - повідомив він. - "Тому на першому плані питання реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців, можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти. Також у програмі фестивалю надзвичайні фаєршоу, багато якісної музики у стилі етно та worldmusic, різноманітні майстер-класи, створення "Агенції позитивних новин", спілкування, знайомства, природа, радість, краса, незабутня атмосфера." 

“Для чого фестивалі? Фестивалі творять громадянське суспільство. Протягом семи років, що ми проводимо Трипільське коло, я зрозумів, що це – ідеальні умови для неформального спілкування активних людей, які потім переростають у тісну співпрацю”, - резюмував він

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Волкер: США могут гарантировать Путину, что России станет хуже

Развертывание миротворческой миссии ООН на Донбассе может заставить российские войска покинуть Восток Украины....

Це може бути цікавим

Палеонтологи виявили жабу, яка харчувалася динозаврами

На острові Мадагаскар знайшли рештки жаби, яка була здатна проковтнути маленького динозавра....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Канада й надалі буде надавати оборонну допомогу Україні

Україна та Канада мають намір покращити партнерство у сфері безпеки та оборони....