Новопризначений голова Донецької ОДА розповів про свої плани

Новопризначений голова Донецької облдержадміністрації розповів про свої завдання.

Про це повідомив прес-центр АТО.

Новопризначений голова Донецької обласної військово-цевільної державної адміністрації Павло Жебрівський провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів і підрозділів сил АТО, що дислокуються в області.

В ході наради головну увагу було приділено аналізу ситуації в зоні проведення АТО. Окрім того, обговорювалось питання про проведення заходів щодо посилення охорони громадян та стратегічних об’єктів області.

Сьогодні вкрай важливим залишається питання спокою громадян, порядку та стабілізації життєдіяльності краю. Першочергове ключове завдання — це закон і порядок, забезпечення охорони громадського порядку, боротьба з проявами дестабілізації суспільно-політичної ситуації та корупцією, — розповів новопризначений голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. - Це означає, що кожен житель області має бути захищений, повинен знати, що його права і свободи під контролем прокуратури, міліції, СБУ, Збройних Сил України.

Військовослужбовці Збройних Сил України повинні виконувати свої функції, які на них покладені, і бути взірцем для мирного населення.

Також новопризначений голова Донецької облдержадміністрації наголосив на необхідності посилення заходів профілактики можливих правопорушень та протиправних дій з боку військовослужбовців та інших представників силових відомств і доручив активізувати зусилля керівництва силового блоку області за ради головного — захисту мирного населення.

Під час брифінгу для журналістів центральних та регіональних ЗМІ Павло Жебрівський заявив, що серед пріоритетів у його роботі це економіка, сприяння розвитку малого і середнього бізнесу, створення нових робочих місць. Останнє з питань особливо важливе з огляду на значну кількість в області переселенців. Ще одне із завдань його команди відновлення інфраструктури регіону. Для цього буде направлений ресурс з держбюджету та Євросоюзу, інших країн.

 - Захищеність громадянина, закон і порядок, створення робочих місць, відновлення інфраструктури — це найперший агітатор для всіх людей, які приїздять з Горлівки, Єнакієвого, Донецька інших міст тимчасово окупованої території, - сказав він.

На запитання журналістів щодо місця розташування Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Павло Жебрівський відповів, що вона буде знаходитися у місті Краматорську.

Також керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації розповів, що раз на тиждень відвідуватиме місто Маріуполь, аби мешканці цього міста відчували підтримку з боку влади.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве автохам припарковался прямо посреди дороги

Вчера, 19 сентября, в Киеве заметили автомобиль, который был припаркован прямо посреди проезжей части....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве автохам подрался с журналистом из-за замечания

иевская полиция открыла уголовное производство в связи с дорожным конфликтом, в котором пострадал журналист издания "Лига" Евгений Головатюк....