Прапор "від кіборгів" допоміг зібрати гроші на реанімобіль

Завдяки грошам, зібраним на благодійному концерті "Від сябра до брата" та пожертвам благодійників, волонтерами було зібрано суму, необхідну для покупки реанімобіля для мобільного шпиталю ім. Пирогова. У концерті взяли участь гурти з України - Гайдамаки та Роллікс - і з Білорусі - Trubetskoy  і Дай дарогу. Ведучими вечора та благодійного аукціону стали Соня Сотник і Сергій Кузін. На аукціоні були продані:  прапор України, підписаний захисниками Донецького аеропорту, – за 280 євро та футболка від гравців збірної України по футболу – за 100 доларів. Загалом, було зібрано 4000 доларів. Реанімобіль вже замовлено. Очікується, що машина з’явиться в Києві у липні.

"Від Сябра до брата" – таку назву мав благодійний концерт, який пройшов 4 червня в київському клубі​ "​Атлас"​.

Концерт об’єднав на одній сцені молоді та відомі гурти з двох дружніх країн – України та Білорусі. Вести концерт та аукціон погодились відомі ведучі - Соня Сотник і Сергій Кузін. Концерт організували молоді дівчата-волонтерки, що вже з минулого літа допомагають, між іншим, в оснащенні Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова. Тепер, почавши долучати до допомоги друзів-музикантів, вони утворили об’єднання«Музичні волонтери» і збираються продовжувати організовувати подібні акції з залученням музикантів та відомих людей.

Медики ВСУ не можуть покрити всі потреби фронту, особливо в таких гарячих точках як Піски, Авдіївка (Донецька область). Тому так важлива фінансова підтримка медиків-волонтерів, зокрема з Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова. Госпіталь базується в Артемівську, надає допомогу військовим, добровольцям і мирному населенню. Для ефективного виконання своїх завдань госпіталю необхідний власний автопарк. У квітні волонтерами за допомогою соціальних мереж вже була зібрана необхідна сума на реанімобіль для шпиталю. Але незважаючи на перемир'я, є нові постраждалі кожен день. Потреба в нових машинах не зменшується. Моментально надійшло замовлення на ще одну машину швидкої допомоги.

На концерті були зібрані гроші, яких не вистачало для покупки другого реанімобіл​я​ для Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова. Реанімобіль буде доставлено в Київм у липні. Ми обов’язково повідомимо про це окремо.

Звичайно, потрібно буде оснастити машину усім необхідним для швидкої допомоги. Усі, хто не зміг бути на концерті, але хоче допомогти «Музичним волонтерам», може перерахувати гроші на рахунок Приват банку 5457 0822 3188 5596 Гальченко Ольга.

Павло Булатніков, Trubetskoy:

Наші знайомі дівчинки з Києва, які займаються волонтерським рухом, розповіли про ідею благодійного фестивалю. Головне, що нам сподобалося - що вся виручка від нього піде на машину швидкої допомоги, яку відправлять в мобільний госпіталь в Донецькій області. Наскільки я зрозумів, в цьому госпіталі працюють лікарі-добровольці, причому абсолютно безкоштовно, без держпідтримки, і допомогу вони надають всім постраждалим в зоні конфлікту, не розділяючи їх на "своїх" і "чужих". Це дуже благородно. Я вважаю, що так повинні надходити всі лікарі, що дали клятву Гіппократа. Зрозуміло, ми не могли відмовитися від участі в такому правильному справі.

Сашко Ярмола, Гайдамаки:

Ми погодилися прийняти участь у цьому концерті через ідею збору коштів на реанімобіль для Української армії в зоні проведення бойових дій. Ми вже збирали на реанімобіль, і купували машину на кошти, зібрані з нашою участю (Одеса, «Скрябін з нами»). Сьогодні відчувається якась регресія у відношенні людей до військових проблем. Не знаю, може трохи втомилися люди, прийшла весна, чи хтось почав фільтрувати та обмежувати потік новин з фронту, але активність у допомозі волонтерам знизилася. Натомість, конфлікт продовжується, на фронт прибувають нові частини, які знову потребують допомоги. Не варто розслаблятися.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Netflix" зніме документальний фільм про українські в'язниці

Американська компанія "Netflix" зніме документальний фільм про пенітенціарну систему України, повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Сьогодні у Києві змінять рух низки автобусів

19 вересня, у роботу громадського пасажирського транспорту Києва вноситься низка змін....