На Донеччині відмінять пропуск для проїзду в зону АТО

Керівництво Донецької обласної військово-цивільної адміністрації має намір ініціювати перетин лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції за паспортом громадянина України, скасувавши спецпропуски.

Як повідомляє прес-служба обласної військово-цивільної адміністрації в понеділок, в ході інспекційної поїздки заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Михайла Нечепорук на контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Курахово" було встановлено, що основною проблемою, яка є причиною величезних черг, є недосконала система перепусток,  що діє в області.

"Поряд з паперовим варіантом є і електронна версія, але без папірця вона не діє. Однак саме з отриманням паперового пропуску існує безліч проблем для пересічних громадян, тому М.Нечепорук намір клопотати перед главою регіону О.Кихтенко про підготовку матеріалів для внесення пропозицій щодо зміни існуючого порядку, що значно прискорить перетин КПВВ, особливо особами, які на сьогоднішній день ще не отримали пропуску", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють обласні влади, при новому порядку, який пропонується при використанні електронної бази, роль пропусків буде виконувати звичайний паспорт громадянина України, "тому потреба в отриманні пропусків відпаде, а разом з нею і величезні черги і корупційна складова, якої встигла обрости дана система за короткий час існування".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

ОБСЄ збільшує кількість спостерігачів в Україні

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів за ситуацією в Україні до 800 осіб, заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Олександр Хуг....