Людина, на яку переписали нерухомість Януковича, хоче оформити під нею землю

На розгляд постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування винесено клопотання про оренду земельної ділянки по просп. Героїв Сталінграда, 8а (літера Б). Клопотання подав Ростом’ян Артур Хачатурович. Розгляд питання заплановано на чергове засідання комісії, яке відбудеться сьогодні, 27 травня, пишуть Наші Гроші.

Йдеться про ділянку площею 0,32 га, наразі на ній розташована нефункціонуюча поливочна станція. Артур Ростом’ян просить оформити собі цю ділянку в оренду на 25 років. Вказану станцію він хоче реконструювати під фізкультурно-оздоровчий комплекс.

Раніше, до 2012 р., власником поливочної станції було ПАТ «Техводсервіс». Це колишній підрозділ «Київводоканалу», який виокремився в окреме підприємство, однак лишився у власності міста, й займався видобутком і продажем води. У 2011 р. «Техводсервіс» очолив донеччанин Микола Капланець, чоловік співробітниці «Танталіта» Катерини Капланець.

Під керівництвом Капланця «Техводсервіс» продав станцію ТОВ «Київбуджитло»,  підконтрольному президенту Віктору Януковичу. Незмінним власником компанії «Київбуджитло» є ТОВ «Дом Лесника», на який також була оформлена земля під маєток в Сухолуччі – мисливських угіддях Януковича. Сам Капланець стверджував, що неробочу вже багато років станцію продали, аби погасити борги підприємства, а кому продали – директор підприємства, за його словами, ніколи не цікавився.

«Київбуджитло» планувало збудувати на місці станції спорткомплекс. Про це стало відомо в серпні 2014 р,  коли серед проектів рішень Київради з’явився проект передачі фірмі земельної ділянки із таким же формулюванням й цільовим призначенням, про які зараз просить Ростом’ян. Проект про передачу землі «Київбуджитлу» на голосування в Київраді винесений не був.

У жовтні 2014 за договором купівлі-продажу власником майнового комплексу поливочної станції стає вже Артур Ростом’ян. Договір був укладений 2 жовтня 2014 р. і посвідчений нотаріусом Альоною Петріцькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в «Межигір’ї», вона у якості нотаріуса обслуговувала фірми «межигірської» групи.

У той же день, з різницею в 12 хвилин, у того ж нотаріуса, було переоформлене право власності на приватний будинок Януковичів на Оболонській набережній, 33. Його «Київбуджитло» також продало Ростом’яну.

За даними ЄДРПОУ  Ростом’ян Артур Хачатурович не є власником чи директором жодної компанії. У 2005-2007 р.р. він був оформлений як ФОП і займався роздрібною торгівлею  поза магазином та торгівлею продуктами харчування.

ростомян-ФОП

Разом з тим Артур Ростом’ян тривалий час був приписаний у селі Голованівськ, в одному будинку й сусідній квартирі з Вачаганом Ростом’яном. Останній відомий як співзасновник ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик», який він створив разом з Василем Сапком, сином генерал-майора Костянтина Сапка, кількаразового очільника Головного управління МВС у Київській області, у тому числі епохи Віктора Януковича. Ім’я Костянтина Сапка, фігурує у списку президентського мисливського клубу «Кедр», того самого, на який у 2012 р. оформили 30 тис га Сухолуччя.

Нагадаємо, на Оболонській набережній екс-президенту також належить квартира у будинку 15/5. В ній Янукович офіційно був прописаний ще до обрання президентом. У цьому ж домі трикімнатну квартиру має громадянська дружина Януковича Любов Полєжай. Окрім на цій же набережній Полєжай мала салон краси «Кристал-Спа».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Прямой разговор об Украине как о бренде

Какое место Украина занимает среди почти 200 стран? Что делает ее конкурентоспособной? Каков украинский бренд, и можно ли представить его миру?Официальные лица, бизн....

Це може бути цікавим

Ученые рассказали о тайнах строительства пирамид Древнего Египта

Ученые знают все способы, которые использовали древние египтяне, чтобы перевозить многотонные каменные блоки из Асуана на юге Египта к месту строительства велики....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Журналісти розкрили скандальні дані про нового прокурора сил АТО

Глава Військової прокуратури сил АТО Олег Цицак не проходив службу в лавах Збройних сил України....