Освітяни за 4 млн грн замовили документи фірмі, пов’язаній з Дерев’янком

Державне підприємство «Інфоресурс» 18 травня за результатами тендерів уклало угоди на виготовлення документів про освіту й медалей на загальну суму 4,84 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть Наші Гроші.

З цієї суми 4,10 млн грн. піде на документи про середню та вищу освіту, дипломи, грамоти, свідоцтва і т.д. При цьому ціни на окремі типи продукції станом на публікацію результатів тендеру на «ВДЗ» не оприлюднені. Частково замовлення фінансується коштом держбюджету, а частково – коштом держпідприємства.

Ці документи виготовлятиме ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря». Власником компанії записана кіпрська фірма «Балладхілл Холдінгз Лімітед». Разом з тим комбінат входить до складу консорціуму ЄДАПС.

Комбінат зареєстрований за однією адресою з однойменною фабрикою – ПАТ «Київська поліграфічна фабрика «Зоря», в Києві, по вул.Лугова 1-а, контактний телефон у підприємств також спільний. Акції фабрики заведені на чотири кіпрські компанії: «Палмсайд Холдінгс Лімітед», «Пінкрім Холдінгс Лімітед», «Плейссайд Холдінгс Лімітед», «Песцино Холдінгс Лімітед».

Ці ж кіпрські компанії контролюють ПАТ «Друк-Устаткування» і ТОВ «Енергія-Т» (з кінця 2013 р. в стані припинення), керівником яких значиться Олег Дерев’янко, брат народного депутата Юрія Дерев’янка.

Крім того, представником члена наглядової ради фабрики «Зоря» компанії «Песцино Холдінгс Лімітед» є Вікторія Денисюк. На виборах 2012 р. Денисюк була довіреною особою Богдани Андрусів, юристки, яка працює у благодійному фонді Юрія Дерев’янка.

У 2012-2013 рр. найбільші держзамовлення комбінату «Зоря» стосувалися друку закордонних паспортів (77,10 млн грн.) Однак з літа 2013 року Кабмін та ВРУ прийняли кілька рішень для видалення «ЄДАПСу» з ринку виготовлення державних документів. Державні замовлення на ці бланки було передано державному поліграфкомбінату «Україна», який перейшов у відання Нацбанку. Кіпрська фірма «Балладхілл Холдінгз Лімітед» через суд намагалась повернути своєму підприємству «Зоря» право виготовляти бланки документів із спецзахистом, але безуспішно.

Конкурентами «Зорі» на нинішньому тендері були ще три підприємства: державна Київська офсетна фабрика, ТОВ «Укрспецполіграфія» і ТОВ «НВП Поліграфсервіс» (Вячеслава Шовкалюка).

Щодо фірми «Укрспецполіграфія», то її власниками  є Михайло Коновал, Георгій Кувелас і Володимир Шевченко. Усі втрьох вони наприкінці 2012 р. виступили співзасновниками фірми ТОВ «ЄДАПС-Принт», разом контролюючи 15% статутного капіталу. Решта 85% належала ТОВ «ЄДАПС». Наразі власниками «ЄДАПС-Принт» є та сама фірма «ЄДАПС» та Юрій Сидоренко, один із співзасновників консорціуму. При цьому на тендерах «Укрспецполіграфія» вказує два номери, які в ЄДР зареєстровані на «ЄДАПС-Принт».

Щодо медалей для випускників шкіл, то їх замовили 21 400 штук – із них 17 100 золотих і ще 4 300 срібних.

Виготовлятиме медалі ТОВ «Гарант і Партнери». Наразі власницею і директором фірми є Тетяна Альшевська, однак заснував її Юрій Альшевський, який також разом з Ігорем Соболевським заснував громадську організацію «Вибір народу». Ігор Соболевський відомий як помічник-консультант народного депутата Валерія Мошенського.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Ідеальний Подарунок» Юлії Пилипчук, засноване у вересні минулого року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

92-летнюю бабушку Анны Седоковой ограбили в собственной квартире

Певица Анна Седокова поделилась с поклонниками печальной новостью....

Це може бути цікавим

Более месяца в Киеве действовала банда, грабившая людей путем фиктивной аренды жилья

Более месяца в Киеве действовала банда, грабившая людей путем фиктивной аренды жилья....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Великобритании умер актер из "Игры престолов"

94-летний Рой Дотрис, сыгравший в популярном сериале "Игра престолов" мудреца Галлина, скончался....