Кличко пообіцяв чисті столичні пляжі

Мер Києва Віталій Кличко доручив керівнику КП "Плесо", а також іншим профільним комунальним службам прибрати і підготувати всі київські пляжі до початку купального сезону. Про це мер заявив під час навчань з рятування людей на водних об’єктах і перевірки готовності аварійно-рятувальних служб Києва до купального сезону 2015 року на пляжі Чорторий на Трухановому острові.

"Ми перебуваємо на навчаннях, де відпрацьовують різні способи надання допомоги на воді тим, хто цього потребує. Цього року на кожному столичному пляжі будуть встановлені спеціальні оглядові вишки, на яких перебувають рятівники. На громадських засадах ми залучаємо волонтерів, які також беруть участь у патрулюванні пляжів під час купального сезону. Кожен рік, на жаль, мають місце нещасні випадки на воді. І ми дуже сподіваємось, що цього року не виникне надзвичайних ситуацій на київських пляжах", - зазначив Віталій Кличко.

Мер розповів, що наразі в місті Києві завершується підготовка 11 міських централізованих пляжів. І дав завдання їх очистити і належним чином підготувати до купального сезону, щоби кияни відчували себе безпечно та комфортно під час відпочинку на Дніпрі.

"Мені сказали, що рятувальні служби на 100%  готові до роботи. Я дав завдання підготувати всі пляжі - щоби вони були прибрані і належно облаштовані. Кабінки для перевдягання, туалети, сміттєві баки - все повинно бути максимально підготовленим і чистим", - наголосив Кличко.

Мер відзначив, що чисті пляжі - це насамперед відповідальність КП «Плесо», однак і кожен голова районної адміністрації повинен контролювати стан підготовки зон відпочинку.

"Ви повинні подбати про достатню кількість туалетів і урн у місцях відпочинку.  Інакше у відпочивальників не буде іншого виходу, як залишати сміття просто неба. Треба поставити достатню кількість сміттєвих баків і вивозити сміття потрібно щоденно! Я робив зауваження очільнику Дніпровського району з цього приводу. Якщо сміття не вивозити - біля баків за кілька днів з'являється звалище. Тому  своєчасний вивіз сміття - це теж ваша відповідальність!" - сказав мер Києва очільникам районів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві під колесами трамваю загинула жінка з шестирічним сином

У Києві під колесами трамваю загинула жінка з шестирічним сином....

Це може бути цікавим

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Украинские пограничные собаки напали на наблюдателей ОБСЕ

В Херсонской области, возле пограничного пункта, на наблюдателей Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ напали служебные собаки....