Батальйон "Крим" пообіцяв вигнати з півострова окупантів

Батальйон  «Крим» опублікував звернення у зв'язку з 71-ми роковинами депортації кримсько-татарського народу.

В ньому бійці згадують причини і обставини депортації, а також проводять паралеллі між подіями тих часів і сьогоденням.

Читайте також: В окупованому Криму протестували проти свавілля правлячої «путінської партії»

Шановні брати та сестри!

Вже минуло більше 70 років з того страшного травневого дня 1944 року, коли в наші будинки увірвалися озброєні радянські солдати і дали 15 хвилин на збори. Оголосивши нас зрадниками, кривавий режим Сталіна депортував весь кримськотатарський народ, в той час як дорослі чоловіки, з числа нашого народу, воювали проти фашистських загарбників на боці радянської армії. У довгій дорозі домісць депортації наш народ гинув.

Змучені й голодні, ті, хто доїхав, виживали в нелюдських умовах. Але наш народ витримав це. Наші бабусі і дідусі весь час жили з думкою про повернення на рідну землю. Вони з дитинства прищеплювали нам любов до Батьківщини, яку ми не бачили. Хвала Аллаху! Наш народ пережив ті випробування і ми повернулися на рідну землю!

Читайте також: Проукраїнський кримський активіст розповів про допити борців з екстремізмом

Але й після цього ми не знайшли спокою: зіткнення з владою і місцевим населенням, поляни протесту, мітинги і багато іншого пережив кожен кримський татарин. Та й цього їм як виявилося було мало. Ворог вирішив зробити все можливе, щоб знищити нас як народ. 26 лютого 2014 року ми сказали своє "НІ" російської окупації і це ще більше розлютило окупантів. Сьогодні вони хочуть повторити депортацію нашого народу.

Тотальні утиски прав кримських татар в усіх напрямках, викрадення, вбивства, арешти, обшуки, закриття нашого бізнесу, кримськотатарських ЗМІ, організацій тощо збільшуються з кожним днем. Наш народ не заслуговує жорстокого ставлення і тому ми вирішили взявши в руки зброю захистити всіх вас і нашу Батьківщину. Дорогі брати і сестри, ми зробимо все можливе, щоб Крим знову став нашим! І щоб наш народ жив у ньому не знаючи горя, утисків і приниження.

Читайте також: З Криму виїхали 35 тисяч осіб – Джемілєв

Сподіваємося на Аллаха і робимо все можливе, щоб досягти цього. Ми не можемо зараз бути поряд з вами, але ви завжди в наших молитвах. І в день пам'ять жертв депортації ми всі разом прочитаємо дуа за всіх загиблих співвітчизників. Ми тут гуртуємось разом для того, що прийти туди - на рідну землю, і будувати світле майбутнє для нашого народу, без ворогів і зрадників!

А зрадникам, з числа нашого народу, ми хотіли б передати от що: ми вас добре запам'ятали, тих, хто ще вчора давав клятву на вірність, а тепер підступно і цинічно зрадив. Ми добре запам'ятали вас, тому знайте, що вам доведеться відповісти за свої вчинки.

Брати і сестри, сподівайтеся на Аллаха! Волею Всевишнього наш ворог потерпить поразку! Амінь!

Читайте також: Кримські татари: «Крим — наш!»

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

6 сценариев техноапокалипсиса

Как сказал культуролог Поль Вирильо: «Изобретатель корабля изобрел и кораблекрушение»....

Це може бути цікавим

Казначей "Талибана" рассказал о схеме финансирования группировки Кремлем

"Россия спонсирует военные операции "Талибана"* против НАТО в Афганистане через тайную программу отмывания прибыли от продажи топлива", - сообщает британская газет....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Як Угорщина може вплинути на Україну в контексті скандального закону "Про освіту"

Науковий співробітник Інституту всесвітньої історії НАН України Сергій Толстов вважає, що Угорщина може суттєво вплинути та положення України в ЄС, якщо застосує ....