Фестиваль нової української музики: Запуск удався

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
 \r\n\r\n\r\n\r\n \r\n

15 травня у Львові відбувся перший фестиваль нової української музики #SVOЇ. На сцені клубу «Picasso» зібрались молоді гурти, які створюють якісну музику світового рівня. За задумом організаторів, Фестиваль нової української музики #SVOЇ відбуватиметься щонайменше чотири рази на рік та у перспективі пошириться і на інші міста України.

\r\n

Організатори Фестивалю коментували цю подію так:

\r\n\r\n
\r\n

Головна мета фестивалю #SVOЇ – відкриття нових яскравих імен на українській сцені. Жанрових обмежень на #SVOЇ-й сцені не буде. Учасниками музичного марафону будуть групи та виконавці у найрізноманітніших жанрах: від року, поп-року та інді – до джазу, етно, електроніки й інших стилів. Головні критерії отримання перепустки у спільноту #SVOЇ-х – новий, цікавий та якісний музичний продукт та українська «прописка». Фестиваль #SVOЇ буде унікальним майданчиком, який надасть молодим артистам можливість познайомитись вживу зі своїми прихильниками та завоювувати симпатії нових.

\r\n
\r\n

Соцпортал запитав у відвідувачки фестивалю про її враження від побаченого:

\r\n\r\n
\r\n

В загальному - враження від заходу достатньо позитивні.
Прийшло близько 200 чоловік, але був дуже хороший і дружній настрій в людей, гурти були справді цікаві і якісні - мені особисто сподобалась \"Ліка\" і \"5 вимір\".

\r\n

Організатори заходу не пожаліли грошей на техніку - звук і акустика були справді якісні і можна було посмакувати і справді і відчути і почути нову, українську хвилю музики. Взагалі дуже злагоджено все зробили, включно із питальниками щодо того, коли б кожен із гостів хотів побачити новий захід і можливо може порекомендувати якусь групу яку б вартувало включити у списочок.

\r\n
\r\n

На першому фестивалі #SVOЇ 15 травня на сцені Picasso зібрались такі гурти та виконавці:

\r\n

- Вагоновожатые — новий потужний проект, що народився з співпраці Антона Слепакова («И Друг мой Грузовик…»), Валентина Панюти («Lюk») і Станіслава Іващенко (“DOK”);\r\n— Dead Boys Girlfriend — найгучніший гурт вітчизняної електронної сцени, автори саундтреку до українського трилера «Тіні незабутих предків»;\r\n— Lika Bugaeva — інді-рок гурт, створений учасницею вокального шоу «Голос країни» з команди Діани Арбеніної;\r\n— Panivalkova — чуттєве жіноче тріо з укулеле, перкусією та назвою, яку вигадав Фреді Меркьюрі;\r\n— 5 Vymir — гурт, творчість якого свого часу відзначив гуру української сцени Святослав Вакарчук;\r\n— Lakeway — прогресивний гурт, що підкорив слухачів відвертістю текстів та чуттєвістю музики.\r\n— Sasha Boole — унікальний мандрівний кантрі/фольк-виконавець;

\r\n

Те, що в Україні з\'являються такі фестивалі,  означає, що українська музика вийшла за межі інтернет-популярності, вона стала якісною і вартує того, щоб лунати на радіо- і в телеефірах, звучати на фестивалях в Україні та за кордоном.

\r\n

Недарма #SVOЇ випустили Маніфест - Нова українська музика стає активістським рухом, силою, що розширює культурні горизонти нашого суспільства.

\r\nhttps://youtu.be/rR9esFx8bCg\r\n\r\n 

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Изобретена множественная вакцинация одним уколом

В настоящее время практически в каждой стране мира растёт количество людей, всячески противящихся вакцинации....

Це може бути цікавим

Киеву грозит вспышка эпидемии бешенства

В Голосеевском районе столицы 27 сентября владельцы домашних животных смогут бесплатно привить их от бешенства....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....