Кожен блокпост під Маріуполем коштує 2,5 млн грн

a5be97fe0f8c3541e2eb311e790eaf61

Бетонні блок-пости, які встановлюють у Маріуполі, коштують 2,5 млн грн. Про це розповів начальник групи оперативного забезпечення сектору «М» полковник Олег Мамелін. Про це повідомляє сайт «0629», пишуть Наші Гроші.

За словами Мамеліна, у цю суму входить вартість будівництва, транспортування та встановлення одного пункту, який може виготовлятись з чотирма та вісьма гранями.

Такі споруди вже встановлено на одному з блок-постів та поряд з обласним управління УМВС, розташовуаним у Приморському райвиконкомі Маріуполя.

Споруди виготовляються на місцевому домобудівельному комбінаті. Генеральним підрядником будівництва фортифікаційних споруд у Маріуполі виступає «Азовстальбуд» Олексія Тарути, брата колишнього губернатора Донеччини Сергія Тарути.

За 2,5 млн грн. (близько $100 тис) можна придбати двоповерховий будинок у престижному передмісті Києва.

100-зазимье

Подібний за розмірами блок-пост з конструкцій компанії «Hesco» коштує $6 тис, або у 20 разів дешевше від бетонної споруди Тарути. Однак Міністерство внутрішніх справ нещодавно відмовилось від американських конструкцій через те, що вони «істотно дорожче».

хеско-6-000

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В России объяснили важность для Путина выборов в день аннексии Крыма

Аннексия Крыма является главной заслугой режима президента Российской Федерации Владимира Путина, именно поэтому совпадение дня выборов в России с днем годовщин....

Це може бути цікавим

Сеть шокировала жуткая находка в овощах из супермаркета

Покупательница львовского гипермаркета среди стручков фасоли, приобретенных в магазине, обнаружила голову мыши....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве мужчина поджег магазин Roshen

На Демеевской площади в Голосеевском районе Киева мужчина облил бензином и поджег магазин Roshen, сообщает Еспресо....